Modern Katlı Küt Saç Kesim Modelleri

rengarenksaçlar34Katlı küt saçlar son yıllarda oldukça beğenilen bir saç kesim modeli olmaya başladı. Modern kesilmiş ise çalışan bayanlarında tercih ettiği bir stil katlı küt saç kesimi.

Tabi katlı küt saç kesimi denilince tek bir saç modeli aklınıza gelmesin. Çünkü katlı küt saç modeli dediğiniz zaman; uzun katlı küt, kısa katlı küt, arkası katlı küt gibi birçok tarzı olan bir saç modelidir.

 Sizler ile bir çok katlı küt saç modelini paylaştık ve kendi yorumumuzu kattık. Kuaför olarak en çok beğendiğim katlı küt saç modellerini gelin birlikte inceleyelim.

rengarenksaçlarrengarenksaçlar22rengarenksaçlar24

 Yukarıda gördüğümüz katlı küt saç modelleri çene hizasının biraz altında kesilmiş. Hafif katlar verilmiş. Saçların uç kısımları ise ustura ile inceltilmiş. Kalın ve hafif dalgalar verilerek günlük kullanıma uygun bir hava katılmış. Çok modern oldukça havalı. Sarı saça katlı küt gerçekten çok yakışıyor.

rengarenksaçlar25 rengarenksaçlar26 rengarenksaçlar27

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bu resimlerde de katlı küt fakat çene hizasından en az dört beş parmak altında kesilmiş tarzını görüyoruz. Yani biraz daha uzun katlı küt diyebiliriz. Yine hafif  uç kısımlarda katlar kesilmiş. Sizlerinde gördüğü gibi oldukça şık olmuş.

rengarenksaçlar5 rengarenksaçlar19 rengarenksaçlar20

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada da oldukça uzun katlı küt saç kesimlerini görüyoruz. Saçın boyu bu kadar uzadığı zaman aslında küt gibi durmuyor. Hani küt dediğimiz zaman aklımıza çene hizalarında kesilmiş küt saçlar geliyor ya, bu kadar uzun olunca içimden küt demek gelmiyor ama katlı küt işte.

 rengarenksaçlar6 rengarenksaçlar14 rengarenksaçlar35

 

 

 

 

 

 

  İşte genç kısa katlı kütler. Oldukça genç ve şirin görünüyor. Özellikle arkası kısa olan önler ise daha uzun bırakılmış balyajlı saç çok modern görünüyor.

Dikkat ederseniz çok hafif dalgalar bu tarz saçlarda çok çekici bir hava katıyor. Yada ben kendi adıma konuşacak olursam eğer hafif dalgaları çok modern buluyorum katlı küt saç kesimlerinde. Hani saç katlı olunca hafif dalgalar saça hareket katıyor tavsiye ederim.

rengarenksaçlar15 rengarenksaçlar17 rengarenksaçlar32

 

 

 

 

 

 

 

 

 rengarenksaçlar2 rengarenksaçlar31 rengarenksaçlar30

 

 

 

 

 

 

 

rengarenksaçlar13 rengarenksaçlar33 rengarenksaçlar34

 

 

 

 

 

 

 

 

En son sarı saçlı olan kesim beni büyüledi. Arkada ve yanlarda çok modern katlar atılmış. Önlerde inceden bir perçem mükemmel yakışmış. Kumral tonlardaki zemin üzerine yapılan röfle tonunda balyajlar ise son derece kusursuz. Oldukça profesyonel kesilmiş olan bu katlı küt kesim benim bir numaralı tavsiyem diyebilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*