Rihanna Saç Modelleri Ve Renkleri

rihanna-short-hair-14 Barbados lu şarkıcı Rihanna esmer tenine hangi saç modellerini ve renklerini tercih etmiş bir göz atalım. Esmer tenli bayanlara sizlerinde bildiği gibi çikolata kızıl ve bakır kahve gibi tonlar çok yakışmakta. Fakat profesyonel bir şekilde yapılmış makyajla esmer tene açık renk saç tipleri de yakışıyor. 

 Fakat tercihen koyu saç tonlarını ben daha çok yakıştırıyorum esmer ten rengine. Bunun yanında kısa saçın gençliğini, kızıl saç renginin ateşini, Kahve tonlarının büyüsünü, siyah saç renginin sadeliğini ama bir o kadarda şıklığını ve kıvırcık saçın çekiciliğini hep beraber inceleyelim.

Rihanna Kısa Saç Modelleri

 Shave-and-a-Haircut-for-Women-Funky Rihannas-Latest-Short-Hairstyle rihanna-short-haircut rihanna-short-hair-6 rihanna-short-crop-hairstyle1 rihanna-hairstyles-haircuts-tattoo-3 -Rihanna-H8M_store2 rihanna-cockatoo-hair rihanna_straight_short_hairstyle_by_rihanna_3 nrj music awards 270108

 Rihanna kısa saçı oldukça başarılı bir şekilde kullanabilmiş. Olduk ça genç ve havalı görünen kısa saç modelindeki sıradışı kesilmiş olan ön kısımlar saça ayrı bir hava katmış. Bazılarında ise kazınmış olan yan kısımlar sıradan olmayan görüntüsü ile çok havalı olmuş. Oldukça güzel görünen bu tarz saç kesimleri de cesaret ister  denilecek tarzda.  Kısa ve siyah saç rengi olan modellere dikkat ederseniz beyaz pudra ve kapatıcılara yoğunluk verilmiş ve pembe ruj ile desteklenmiş. Oldukça koyu bir ten rengine sahip olan Rihanna siyah saç renginin kullanır iken sanki biraz daha beyaz tenli havası verilmiş gibi görünüyor. 

 Bildiğiniz gibi siyah saç rengi beyaz ten rengine daha çok yakışıyot. Koyu renk tenleri ise boğduğunu düşünüyorum.

 

 Rihanna Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saç rengi ile ateş kızılının tonlarını birleştiren Rihanna adeta kızıl cazibe olmuş diyebiliriz. Zaten ateş kızılının çekiciliğini bence hiçbir saç boyası vermemekte. Etkileyici görüntüsü oldukça yüksek olan ateş kızılı tonları esmer tenede çok yakıştığını bilmenizi isterim.rihanna-medium-black-funky-party-hairstyle Rihanna-l rihanna-hairstyle-pictures- (44) rihanna-hairstyle-2010-american-music--large-msg-133670852469 2007 American Music Awards - Arrivals 1 images 3 rihanna_natural_curly_hairstyle 5 Rihanna_New_Hairstyle_31 6 Rihanna-Black-Curly-Bob-Hairstyle

 

Rihanna Küt Saç Modelleri

 Küt saç modelinide Rihanna çok güzel kullanmış. Fakat dikkat ederseniz bütün saçlar çok güzel görünüyor. Bunun nedeni ise bana göre profesyonel makyaj ile tamamlanmış olmasıdır.

 Makyaj bana göre kadının en önemli yapması gereken bakım diyebiliriz. Profesyonel makyaj ile saçların pekte önemi kalmıyor..

 070607_rihanna2_400X400 2007 American Music Awards - Arrivals Nickelodeon's 20th Annual Kid's Choice Awards hairstyle-for-hot 2007 Cipriani Wall Street Concert Series presents Rihanna and Akon rihanna_bang_black_short_hair Rihanna-Black-Curly-Bob-Hairstyle rihanna-great-swing-bob-hairstyle

 

 

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*