Röfleli Saçlar İçin Şampuan Tavsiyesi

lumtot_5153b967bae73En Kaliteli Röfleli Saçlar İçin Şampuan

Loreal Serie Expert Lumino Contrast Şampuan

  Röfle yapılan saçlar için eğer kaliteli şampuanlar kullanılırsa bir sonraki röflenize kadar saçlarınızı toparlar ve sağlıklı parlak saçlara kavuşmanızı sağlar. Röfle saçları kurutur ve yıpratır. Eğer acemi biri tarafından yapıldığı takdirde kopmalar da oluşabilir. Saçların röfle sonrasında acilen bakım yapılması gerekmektedir. Sıradan şampuan ve kremler yeterli gelmez. Benim tavsiyem profesyonel bir ürün kullanmak gerekmektedir. Hanımlar hep soruyorlar bu ünlülerin saçları neden bu kadar parlak? Onlarda bir sürü işlem yaptırıyor ama saçları çok güzel diye.

İşte profesyonel ürünler kullanmanın birkaç farkını paylaşalım. Örneğin sıradan bir şampuanda solar filitre yoktur. Fakat Loreal serie expert lumino contrast şampuanda ışık ve güneşe karşı koruyucu solar filtre vardır. Işık ile oksidasyona uğrayan saçların zarar görmesini engeller.

Neden Loreal Lumino Contrast?

 Çünkü profesyonel ürünlerin fiyatları göz önüne alınırsa lumino contrast ulaşılabilir fiyatta ama yüksek kalitede.  Lumino contrast özellikle röfleli saçlar için üretilmiş bir saç bakım şampuanıdır. İçerisindeki 2 aktif bileşen röfleli saçları daha parlak bir hale getirir.

 En önemli bir başka özelliği röfleli saçları ayırt eden akıllı bakım molekülleri saçın geri kalan kısmını ağırlaştırmadan yanlızça röfleli kısımları onarır bakım yapar. Akıllı moleküller ile taşınan nutriceride yalnızca hassas telleri beslemektedir.

 UV filtresi daha öncede söylediğim gibi ışık ile oksidasyonun önüne geçer. Antioksidan E vitamini saçların hava ile temas halinde oksitlenmesini engellemektedir.Sonuç olarak ağırlaşmamış bir saç ışıl ışıl parlayan bir doku kazanır. Odunsu kokusu da sizi cezp edeceği ne inanıyorum. Ben kuaför olarak çok beğendim..

4 yorum

  1. Ben de çok araştırdım ve kımyasal içermeyenin yani Katkısız keratini saçıma evde kendim yükledim. O kadar saçlarım toparladı ki anlatamam. Neredeyse eski halıne geldi. Çok şükür ilk defa bir bakımdan olağanüstü fayda gördüm. Üzerıne de argan bakım yapınca resmen saçlarım uçtu…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*