2016 Saç Modası Dünya Markaları

 
rengarenksaclar.com 22  2014 saç modası nasıl olacak? 2014 yılında hangi saç renkleri tercih edilecek sizler için araştırdık. Bu sezon moda saç renklerinden birinci sırada sarı saç renkleri var.

Dünyaca ünlü markaların mankenlerin de sarı saçlar tercih ettiğini gördük. Aşağıda slideshow hazırladık oradan inceleyebilirsiniz.

 Bu yaza sarı saçlar damgasını vuracak gibi görünüyor. Son yıllarda bir çok saç rengi moda deniliyordu. Örneğin geçtiğimiz sezon; bakır, bakır kahve, çikolata kahve ve karamel saçlar tercih ediliyordu. 

Fakat bu yılın moda saç rengi birinci sırada sarı olacak gibi görünüyor. Daha çok bal sarısı gibi tonlar tercih edilebilir. İkinci sırayı ombre saçlar takip ediyor. Koyudan açığa doğru giden saç renkleri bu yıl da çok tercih edilecek.

rengarenksaclar.com 31 RRS

 Daha çok uçlara doğru sarıya dönen krepe balyaj görüntülü saçlar da oldukça talep görmeye başladı. 

 Kumral sarılar da bu yıl çok fazla beğeniliyor. Özellikle dipler kumral uçlara doğru sarı olan saçlar sanki güneşten açılmış gibi görüntüler oldukça beğeniliyor.

 Hatta geçen sezondan bakır kahve ve çikolata kahve renkleri tercih eden hanımlar saç renklerini bozmadan ombre ye geçmeye çalışıyorlar.

 Işıklandırma dediğimiz balköpüğü balyajlar da yine talep görmeye başladı. 

Bu arada bakır saç renginin cazibesi de hala bitmiş sayılmaz. Özellikle sarıya kaçan bakır saç renkleri cesur hanımların hala vazgeçilmezi konumunda.

 Bu yıl ıslak görüntülü saçlar da oldukça moda olacak gibi. Dünya markalarının bazı saç modellerinde sürekli ıslak görüntülü geriye doğru yapışmış saçları tercih ettiğini gördük.

rengarenksaclar.com 17 RRS  Atkuyruğu saçlarda geçen yı olduğu gibi bu yıl da tercih edilen saç modelleri arasında. Fakat geçen yıl önler biraz kabarık taranması tercih edilir iken bu yıl tam tersine önler kabartılmadan toplamalar daha çok tercih ediliyor.

 Bu yıl saçlar dore aksesuarlar ile süslenecek. Dorenin zengin görüntüsü ayrı bir şıklık katacak saçlara. Basit saç modelleri aksesuarlar ile değer kazanacak. rengarenksaclar.com 6 RRS

 Topuz yaptırmak isteyen hanımlar için ense topuzları modasını koruyor. Gevşek ve kulakları kapatan iri dalgalı doğal topuzlarda bu yıl çok fazla talep görecek.

 Topuzlarda aksesuar kullanıldığında büyüleyici saçlar ortaya çıkacaktır. Çünkü son yıllarda daha doğal topuzlar daha modern görünüyor ve tercih ediliyor.

Fakat küçük aksesuarlar kullanıldığında; doğal toplanmış saçlarınıza hem çekicilik hemde şıklık katacağını unutmayın.

        [slideshow gallery_id=”1″]

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*