Röfleli Saçlar İçin Maske Tavsiyeleri

Röfleli Saçlar İçin En iyi Maske

loreal-professionnel-lumino-contrast-maske

 

 Röfleli saçlara uygun benim beğendiğim en kaliteli saç bakım maskesi Loreal Serie Expert Lumino Contrast  saç bakım maskesidir. Özel olarak geliştirilmiş formülü sadece röfleli saçlara bakım yapar. Böylece saçlarınız ağırlaşmadan hafif ve parlak bir görüntüye kavuşur.

 Bu özelliği nedeni ile bir numaralı tercihimdir. Çünkü saç bakım ürünlerinin çoğu saçları ağırlaştırır. Hatta bazıları yapışık ve sanki iki gün önce yıkamışsınız gibi bir görüntü verir. Ama Lumino Contrast  röfleli saçları ayırt etme özelliği sayesinde saçı ağırlaştırmaz harika üst seviyede kaliteli profesyonel bir saç bakım maskesidir.

 Lumino Contrast Maske Özellikleri

 Loreal birçok konuda öncü olduğu gibi saç bakımı konusunda da bana göre bir numara. Röfleli saçlar için ürettiği saç bakım maskesi özelliklerini okuyunca sizlerde ne kadar profesyonel bir firma olduğunu göreceksiniz.

 Lumino contrast maske içerisindeki aktif ikili bileşen röfleli saçları parlaklaştırır. Nutriceride teknolojisi ile üretilen bu maskede bulunan akıllı bakım molekülleri röfleli ve röflesiz saçları ayırt edebilme özelliği sayesinde saçı ağırlaştırmadan bakım yapar. Bu akıllı moleküller ile taşınan nutriceride hassas telleri besler.

 UV filtresi ışık ile oksidasyonun önüne geçer. Antioksidan ve E vitamini saçların hava ile temas halinde oksitlenmesine engel olur iken magnezyumun güçlendirici etkisi saçın A ve B bölgesinde etkilidir. Ben saçı ağırlaştırmadan bakım yapıyor olmasını çok ama çok beğendim. Tavsiye ederim

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*