Röfleli Saç Nasıl Parlar?

Röfleli Saçlar İçin Parlaklık Veren Serum Loreal den

loreal-loreal-serie-expert-lumino-contrast-serum-50ml     Röfleli saçlar genellikle biraz mat görünür. Yani saç açıcılar saçı biraz kuruttuğundan dolayı saçlarda matlaşma yapabilir. Genellikle en çok sorulan sorular arasındadır röfleli saç nasıl parlar diye? Biraz doğal zeytinyağı mı sürsem diye düşünmeyin pekte fayda sağlamaz.

Röfle sıradan ürünler ile kolay kolay parlamaz. Bazen cila yaptırsam diye soran bayanlarda oluyor ama cila da saçı parlatmaz. Sağlıklı saç teli parlar. Bu nedenle saçlar acilen bakım yapılmalıdır. Bakım yapılarak röfleli saçlarınızı parlak göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz.

 Röfleli saçlar için tavsiye edeceğim en kaliteli  saç bakım serumu Loreal Lumino Contrast saç bakım serumudur. Çünkü sıradan bir ürün değil sadece röfleli saçlar için geliştirilmiş özel bir üründür. Lumino contrast serum içerisindeki ikili, aktif bileşen röfleli saçları parkalaştırarak ışıltı katar.

 Akıllı bakım monekülleri sayesinde röfleli saçları ayırt eder ve saçı ağırlaştırmaz. Röfleli tellere bakım yapar.

 UV filtresi ışık ile oksidasyonun önüne geçer. Antioksidan E vitamini hava ile temas halinde saçların oksitlenmesini engeller.

soleil

 Kontrol altına alınmış parlaklık veren bu serum ile saçlar mükemmel bir parlaklık kazanır iken ağırlaşmadan yumuşak bir his kazandırır. Kuaför olarak tavsiye ederim. 

 Röleli saçlar için özel olarak üretilen bu saç bakım serumu kendi şampuanı ve maskesi ile birlikte kullanıldığında mükemmel parlak ve dolaşmayan ipeksi saçlar yaratıyor.

 Loreal kullanan müşterilerim çok memnun ve gözle görülür fark yarattığını ben bizzat gördüm. Fön çeker iken bile fırça adeta saçların arasından kayıp gidiyor. Beğendiğim için tavsiye ediyorum..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*