Örgü Topuz Modelleri

 
örgü topuz modelleri 22örgü topuz modelleri 2 örgü topuz modelleri 1

 

 

 

 

 

 

 

Örgü topuz son yıllarda oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle genç bayanlar artık klasik topuzlardan hiç hoşlanmıyor.

 Herkesin istediği daha doğal ama daha çekici görünen topuzlar. Durum böyle olunca örgü topuz modelleri de çok fazla istenmeye başladı.

 Bunun nedeni örgü yapılan saçlar kişiye biraz da olsa doğallık katması. Hani aniden evden çıkmanız gerekir de iki dakikada saçlarınızı örersiniz.

 Herşeye rağmen yinede güzeldir. Çocukluğunuzdan kalma bir miras gibidir. Şirindir sıcaktır. Kadınsı göstermez. Hafiften salaş görünenlerde vardır fakat detaylı yapıldığında adeta bir sanat eseri gibidir.

 İşte bu sıcaklığı topuz ile birleştirince de saçlardan doğallık akar adeta. Bizde sizler için en güzel örgü topuz modellerini araştırdık ve sizler le paylaştık.

örgü topuz modelleri 3 örgü topuz modelleri 4 örgü topuz modelleri 5

  Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz üzere; örgü topuz yapılır iken isterseniz sağdan soldan birkaç tane saç çıkararak dağınıklık havası da katılabilir.

 Dilerseniz saçı komple örerek önlerden bant şeklinde şekil verebilirsiniz. Hatta örgü topuz için yapılmış hazır örgülü saçlarda satılabiliyor. Örgülü bant yapmak için saçlarınız kısa geliyor ise böyle hazır satılan bir saç alınıp örgülü bir şekilde önlere bant gibi tutturulabilir. 

örgü topuz modelleri 6örgü topuz modelleri 7örgü topuz modelleri 8

 Örgü topuz modeli olarak ortadaki resme bakarsanız gelin başı dahi yapılabildiğini görebilirsiniz. Yani sadelikten hoşlanan bayanlar için gelin başında kullanabileceği uygun bir model.

 örgü topuz modelleri 9 - Kopya örgü topuz modelleri 9 örgü topuz modelleri 10

 örgü topuz modelleri 11 örgü topuz modelleri 12 örgü topuz modelleri 13

  Soldaki resmimiz de dağınık topuzlardan hoşlanan hanımlar için çok güzel bir örgülü dağınık topuz görmekteyiz.

 Örneğin bir arkadaşınız evleniyor ve kır düğünü yapacak. Davetlisiniz ama saçlarınız için en iyi seçim ne olabilir? İşte soldaki dağınık örgülü topuz tam da kır düğünü için mükemmel seçim olabilir.

 Ortadaki resimde ise balerin topuz seven bayanlar için tepede ve ensede örgü ile yapılmış balerin topuzu modelini görüyoruz. 

 örgü topuz modelleri 14 örgü topuz modelleri 15 örgü topuz modelleri 16

örgü topuz modelleri 17 örgü topuz modelleri 18 örgü topuz modelleri 20

 Sol resimde twist örgü tarzı dediğimiz yöntem ile yapılan saç oldukça sade ve şık olmuş. Ensede ve yanda topuz yapılmış ki son yıllarda ense topuzları oldukça popüler.

örgü topuz modelleri 24 örgü topuz modelleri 26 örgü topuz modelleri 27 

 örgü topuz modelleri 28 örgü topuz modelleri 30 örgü topuz modelleri 31

 Örgü topuzları özellikle yaz mevsimin de oldukça fazla talep görüyor. Daha öncede söylediğim gibi açık hava davetlerinde, kır düğünlerinde tercih edebileceğiniz harika bir saç modeli. 

 Abartılı saçlardan hoşlanmıyorsanız örgülü topuz modellerini sizlerde tercih edebilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*