Aksesuarlı Topuz Modelleri

aksesuarlı topuz modelleri 44Saç aksesuarları kullanarak topuz yaptırdığınızda çok basit şekilde toplattığınız saçlarınız bile oldukça havalı oluyor. Saçlarınıza topuz yaptırdınız ve topuzunuz çok güzel oldu inanın taşlı bir aksesuar eklediğinizde saçınız boyut değiştiriyor. 

 Bu konu çok önemli çünkü bir bayanın saç bakımını yapar iken birşeyler eksik olduğunda tamamlayıcı yada akışkan görüntü kayboluyor. Örneğin bir makyaj yaptırıyorsunuz eğer kirpiklerinizin doğal hali uzun değil ise takma kirpik ilave ettiğinizde bakışlarınızın ve göz makyajınızın ne kadar fark yarattığını görebilirsiniz.

 Yıllardır kuaförlük mesleği ile uğraşmaktayım ve sürekli araştırıyorum. Bugün bir magazin pragramı izler iken bir ünlü görüyorsunuz neden bu kadar güzel dediğiniz olmuştur. Basit püf noktalar ile fark yaratıyorlar.

 Örneğin basit bir topuz ama ne kadar modern ve şık görünüyor. Nedeni topuzun kenarında küçük bir saç aksesuarı ilave edilmiş taşlı ve parlak yada bir çiçek gibi saçın görüntüsü değişmiş. Göze batan güzellik ikiye çıkmış. Biri topuz ikincisi topuz aksesuarı; işte bunun için daha şık ve çekici görünüyor aksesuarlı topuzlar.

 Sizler için burada aksesuarlı topuz modelleri derledik. Bu tip püf noktalara dikkat ederseniz sizlerde daha şık topuz modelleri yaptırıp daha şık saçlara sahip olabilirsiniz.

 aksesuarlı topuz modelleri 1 aksesuarlı topuz modelleri 3

  Gördüğünüz gibi sarı saçlı olan ense topuz modeli oldukça basit ama taşlı bir topuz aksesuarı ile ne kadar şık olmuş.

aksesuarlı topuz modelleri 2 aksesuarlı topuz modelleri 4

 Örneğin sol resimdeki balerin topuza çiçekli bir saç aksesuarı ilave edilmiş. Günlük kullanıma da çok uygun sıcak yaz günlerine kullanabileceğiniz bahar kokan bir saç modeli.

  Diğer modele bakınca basit bir siyah taç yada ince bir bant da olabilir saçı ne kadar değiştirmiş. Yani sıradan görünmüyor. Siyah yada beyaz bir elbisenin üzerine bence çok uyumlu olacaktır.

aksesuarlı topuz modelleri 5 aksesuarlı topuz modelleri 6

 İşte iki tane çok şık saç aksesuarı. Sol resimdeki çiçek şeklindeki aksesuar bu topuz modeline inanılmaz, saf ve temiz görüntüsünde kişilik katmış.  Çok zarif görünüyor diyebilirim.

 Sağ resimde ise taşlı bir topuz aksesuarı görüyoruz. Bildiğimiz balerin topuzu gibi toplanmış olan bu saçın yanlarına baktığınızda özenilmeden çabucak toplandığını görüyoruz. Fakat kenarındaki çiçekli ve taşlı topuz aksesuarı saçı baştan aşağı değiştirmiş. 

  aksesuarlı topuz modelleri 7 aksesuarlı topuz modelleri 9aksesuarlı topuz modelleri 10

 aksesuarlı topuz modelleri 11 aksesuarlı topuz modelleri 12

 aksesuarlı topuz modelleri 13 aksesuarlı topuz modelleri 15 aksesuarlı topuz modelleri 16

 aksesuarlı topuz modelleri 18 aksesuarlı topuz modelleri 20 aksesuarlı topuz modelleri 22

 Gördüğünüz gibi siyah incecik bir taç siyah beyaz renkte giyeceğiniz bir elbiseye nasıl uyum sağlıyor. Tacı hemen arkası hafif kabartılıyor dahada havalı oluyor. 

  Diğer iki resimde de ensede yapılmış topuzlara yerleştirilmiş saç aksesuarları da oldukça şık. Aksesuarlı bir topuz modeli yaptırır iken illaki taşlı yada parlak bir saç aksesuarı olmak zorunda değil kıyafetinize uygun renkte aksesuarlarda olabilir.

aksesuarlı topuz modelleri 19 aksesuarlı topuz modelleri 21

aksesuarlı topuz modelleri 23 aksesuarlı topuz modelleri 25 aksesuarlı topuz modelleri 27

  Resimlerin üzerine tıklayıp daha büyük şekillerini de görebilirsiniz.

 aksesuarlı topuz modelleri 24 aksesuarlı topuz modelleri 26 

  Bir topuz modeline bakar iken şuan bir test yapın derim. Yukarıdaki iki topuz modeline bakın birde aksesuarsız hallerini hayal edin. Çok farklı değil mi? Hani diyorum ya iki şıklığı yanyana görmek diye işte bu saç güzel aksesuar güzel olağan üstü tamamlayıcı görünüyor.

 aksesuarlı topuz modelleri 28 aksesuarlı topuz modelleri 29 aksesuarlı topuz modelleri 30

 aksesuarlı topuz modelleri 31 aksesuarlı topuz modelleri 32 aksesuarlı topuz modelleri 33

 Sol resimdeki sarı saçta gördüğünüz ense topuzunda taç şeklinde taşlı saç aksesuarı kullanılmış. Dikkat ederseniz sa o kadar da özenli değil. Fakat makyaj ve taşlı taç şeklindeki aksesuarı ile çok zarif ve gösterişli olmuş. Benim bu resimler arasında en çok beğendiğim model diyebilirim.

aksesuarlı topuz modelleri 34 aksesuarlı topuz modelleri 35

 Özellikle yabancı ünlülerde taç şeklinde ince iki sıra üç sıra arka arkaya takılmış saç aksesuarlarını çok görmekteyiz. Bir çok resimde sıkça rastladığım bir aksesuar. Özellikle aksesuarın hemen arkasını kabarık yaptırdığınızda dahada havalı görünüyor.

aksesuarlı topuz modelleri 36 aksesuarlı topuz modelleri 37 aksesuarlı topuz modelleri 38

'Friends with Benefits' Premiere in Moscow, Russiaaksesuarlı topuz modelleri 42 aksesuarlı topuz modelleri 43

 aksesuarlı topuz modelleri 44 aksesuarlı topuz modelleri 45

 En iyileri en sona sakladım. Bu iki topuz modeli ve aksesuarları beni büyüledi. Saçlar oldukça doğal bir şekilde toplanmış fakat saç aksesuarları topuzlara bambaşka bir boyut katmış. Adeta topuza karakter katmış da diyebilirim. Hani masal kahramanı prensesler gibi desem uygun olur sanırım. Bu modelleri mutlaka denemelisiniz.

 Topuzlarınız da aksesuar kullanmayı unutmayın sevgili hanımlar. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*