Hangi Saça Hangi Kerastase Almalıyım?

kerastase (2) Loreal Kerastase profesyonel saç bakımında bir numara diyebilirim. Nedeni yıllardır kuaförlük mesleği ile uğraşmaktayım. Hiçbir markayı karalama yapmayacağım. Bütün markaların kendine özgü kaliteli saç bakım ürünleri var.

 Fakat Loreal profesyonel saç bakım ürünleri ile ilgili çok önemli bir şey söylemeden de geçemeyeceğim. Ne zaman bir müşterime Loreal profesyonel saç bakım ürünü versem; birincisi çok memnun kalıyor ikincisi ürünü bitmeye yakın yeniden sipariş veriyor.

 Yani benim için önemli olan her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için Loreal profesyonel saç bakım ürünleri benim vazgeçilmezim.

 Çok marka ile iş yaptık. Karlılık anlamında çok daha karlı markalar ile çalıştık. Fakat işin özünde karlı olmadıklarını gördük. En büyük sorun geri dönüşümü olmayan çok karlı ürünler aslında kar değil zarar ettiriyor. Müşteri satın alıyor fakat elindeki ürün bittiğinde bir daha satın almıyor.  

  Bunun nedeni de saç bakımı yapar iken gözle görülür bir fark göremiyor olmasından kaynaklanıyor.  Loreal profesyonel saç bakım ürünleri vadettiği şeyleri yerine getirdiğinden dolayı geri dönüşüm oranı çok yüksek. Ben kendi müşterilerime Loreal  profesyonel saç bakım ürünleri tavsiye ediyorum ve kullananların saçlarındaki farkı çok net görebiliyorum. 

 Loreal kozmetik alanında çok profesyonel. O kadar profesyonel ki saç konusunda da her zaman sağlığı ön planda tuttuğunu aldığımız eğitimlerde görüyoruz. 

 Hangi Saça Hangi Kerastase Ürünü Seçilmeli

Loreal Kerastase almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Bunları sizler için derledik. Örneğin Kerastase Resistance Yeşil kapaklı olan serisinden yola çıkalım.

 İnternette yanlış bilgiler dolaşabiliyor. Ürün satın alır iken dikkat edilmesi gerek noktalar vardır. Bu ayrıntıları sizler ile paylaşmak istedim.

 Örneğin siz internetten bir kerastase ürünü satın alacaksınız. Ardından Kerastase yıpranmış saçlar için bakım yazdınız. Kerastase resistance serisini gördünüz. 

 Peki saçlarınızın yıpranmış halinin boyutu nedir. Yani

 Çok az yıpranmış hassas saçlar

 Yıpranmış ve hassaslaşmış saçlar

 Çok yıpranmış kırılmış saçlar.

 Hangisi sizin saçınız. Çünkü yazdığımız üç örnek için de kerastase de ayrı ayrı saç bakım ürünleri mevcut. Ve bu üç örnekte Kerastase resistance gurubunda ayrı ayrı saç bakım ürünleri var.

 Demek istediğim şu alt resimdeki 3 üründe Kerastase Resistance gurubuna aittir. Üç resimde dışarıdan bakıldığında biri birine çok benziyor. Fakat üçü de farklı saç yapıları için üretilmiştir.

Birinci ürün Kerastase Resistance Baın Volumactıve: İnce telli hassaslaşmış saçlar için şampuan.

İkinci ürün ise Kerastase Resistance Bain De Force: Hassaslaşmış ve yıpranmış saçlar için güçlendirici şampuan.

Üçüncü ürün ise Kerastase Resistance Bain Force Archıtecte: Aşırı yıpranmış saçları yeniden yapılandıran saç şampuanı.

Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Resistance Serisini Keşfedin

1874_17_2 bain-de-force-260-410 bain-force-architecte-260-410

Gördüğünüz gibi üç ürünün özellikleri farklı. Zaten dikkatli bakarsanız ikinci ve üçüncü ürünün alt kısmında ikinci üründe seviye 1.2 üçüncü üründe ise seviye 3.4 rakamları göze çarpıyor.

 Bu numaralar seçtiğiniz ürünün gücünü ve yıpranma seviyesine göre hangi numaraları seçmeniz gerektiğini bilmeniz açısından yerleştirilmiştir.

Yani saçlarınız çok yıpranmış durumda ise seviye 3.4 olan tercih edilmelidir.

 Peki saçlarınız yıpranmış ama aynı zamanda röflede var hangi Kerastase ı almam lazım?

 

Röfleli saçlar için Loreal Kerastase REFLECTİON serisini almanız gerekli.

Hem boyalı aynı zamanda da röfleli saçlar için Kerstase saç bakım ürünü  CHROMA RİCHE serisininin diğer ürünlerini ve aynı zamanda saça nasıl bakım yaptığını detaylı bir şekilde katagoriler bölümümüzün en kaliteli saç bakım ürünleri sayfamızdan bulabileceksiniz. 

 
bain-chroma-riche-260-410chroma-thermique-260-410masque-chroma-riche-260-410

  Sadece Boyalı Saçlar İçin REFLECTİON serisini kullanmalısınız

 Saçlarınızda boya var fakat röfle yok ise yani sadece boyalı saçlara sahipseniz bu eşsiz kerastase boyalı saçlar serisini kullanmalısınız.

bain-chroma-captive-main chroma-thermique-main

 

 

 

 

 

 

 

 

 masque-chroma-captive-mainfondant-chroma-captive-main

Parlak saçlar için Loreal Kerastase CRİSTALLİSTE serisini kullanmalısınız.

 Kristal kadar parlak saçlar için Kerastase Cristalliste yarattı. Ağırlaşmadan kristal kadar parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bu eşsiz ürünü denemelisiniz. Kristal parlaklığı için ince ve kalın telli saçlar için ayrı ayrı CRİSTALLİSTE ürünleri mevcut. 

kerastase cristalliste 1 kerastase cristalliste 2 kerastase cristalliste 3 kerastase cristalliste 4 kerastase cristalliste 5

 

 Kuru Saçlar İçin NUTRİTİVE serisini Seçmelisiniz

 nutritive-carrousel

 

Yağ Bazlı Bir Saç  Bakımı İçin Loreal Kerastase ELİXİR ULTIME Serisini Seçmelisiniz.

elixir-ultime-carrousel

 

 

 

 

 

 

 

 Bu Yaz Saçınızı Güneşten Korumak İçin Loreal Kerastase SOLEIL Serisini Keşfedin

soleil-carrousel

 

3 yorum

  1. Gerçekten çok güzel bilgiler veriyorsunuz, ben izmirde yaşıyorum ve sizin gibi başarılı kuaförler çok az burada. Teşekkürler bu güzel bilgiler ve samimiyetiniz için.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*