Mersinde Ombre Balyaj Konu (1)

Bizim yaptıklarımızdan bazıları

Mersin ombre malyaj 2

Mersin ombre malyaj 4

 Mersinde OmbrMersin ombre malyaj 1e Saç YapıMersin ombre malyaj 3mı Alden Kuaförde DSC_0001

 

 

 

 Mersinde ombre saç yaptırmak istiyorsanız sizlere hizmet vermekten mutlukuk duyarız. Mersinde ombre saç konusunda çok fazla çalışmalarımız olmakta.

 İnternet sitemiz üzerinden de bizi Mersinde arayıp bulan ve ombre saç yaptırmak isteyen bayanlarn tercihi olmaktan gurur duymaktayız..  

 Bu sayfamızdaki ombre saç mersinde bizim yaptığımız bir modeldir.  Biz Alden Kuaför olarak, önce kendi fikirlerimizi müşterilerimiz ile paylaşırız.

 En mükemmel ombre saç nasıl elde edilir anlatırız. Eğer kendisi işlemi bize bırakır ise o saçı mükemmel bir şekilde tasarlar ve müşterimizi mutlu bir şekilde yolcu ederiz. 

 Lakin bazı zamanlarda durum farklı olabiliyor. Kimi müşteri çok doğal bir ombre ister iken kimi çok belirgin olsun diyor. Kimi balköpüğü ombre ister iken kimide platin ombre istiyor. Yada bir müşteri ombre istiyor fakat saç rengi musait değil gibi. Saç rengini değiştirmek isteseniz de o vazgeçmiyor.

 Böyle durumlarda da kendi bildiğini okuyan bir felsefemiz yoktur. Kişi kendini nasıl mutlu görüyorsa bizler ona o şekilde yardımcı oluruz.  Taze ve yenilikçi fikirlerimizi her zaman sunarız. Fakat müşterinin isteğini hiçe saymak işletme politikalarımıza aykırı bir davranıştır.  Kısaca Alden Kuaförde, saçımı bir cm kes diyen bir müşterinin saçını, bir karış kesmeyiz.

 Mersinde ombre yaptığımız bu müşterimizin kendi ana saç rengi kumral. Kumral saç üzerine ombre işlemi yapacağız. Müşterimizin ana saç rengi mükemmel. Kendisinin isteği ise olabildiğince doğal bir ombre saç rengi.

 Yani belli belirsiz ve çok bağırmayan bir ombre istiyor.  Saçına ilk kez boya değeceği için oldukça tedirgin. Fakat ombre saç kumral saç renginin üzerine mükemmel olacağından işleme başlamadan önce bile bizim içimiz çok rahattı.

DSC_0003

DSC_0004

DSC_0002 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0001

Resimlerde de gördüğünüz üzere kumral saç üzerine müşterimizin talebi doğrultusunda çok doğal bir ombre saç modeli yaptık.

IMG-20151017-WA0006 IMG-20151017-WA0005 IMG-20151017-WA0001 IMG-20151017-WA0004

Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 0 Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 1 Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 2 Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 3 Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 4 Mersin ombre saç ALDEN KUAFÖR 6

Eğer sizlerde mersinde oturuyorsanız ve ombre saç yaptırmak istiyorsanız Alden kuaför olarak bir kahve içmeye bekleriz.

Adres: Mersinde mezitli babil yolunda Alden sitesi içerisindeyiz. (kiler mağazası arkası)

Randevu İçin Alden Kuaför  Haydar AYDIN ( Uzman Danışman)

CEP TEL: 0535 571 78 10  (sabah 8:00 akşam 19:00)

not:Bu sayfadaki resimler kendimize aittir. Kopyalanması başka yerlerde kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır. Kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*