Kısa Kızıl Saç Modelleri Yeni

16 Kısa saça kızıl saç rengi de çok yakışıyor. Özellikle kısa saçlarda sıradan renkler modeli göstermiyor diye düşünüyorum. Saç kesimi biraz da sıra dışı ise tercihim seçim yapılacak saç renginin de biraz havalı olmasından yana. Örnek vermek gerekirse kısa saça koyu kahve gibi bir saç rengi saçı daha sıradan göstermekte. 

  Bu tip saçlar için tercihim kızıl, ateş kızılı yada sarı gibi renklerden yana oluyor. Daha modern bir hava kattığı kesin. Tabiki yorumlarımı yılların verdiği deneyimle yazıyorum. Kuaför olarak baktığımda kısa saça kızıl renk hemen hemen tek geçilebilecek bir saç rengi. En kısa saç kesimlerine de orta kısa saç kesimlerine de oldukça yakışıyor.

 Eğer saçlarınız kısa ise ve kızıl bir saç rengi düşünüyorsanız tereddüt etmeden yaptırabilirsiniz. Açık bir kızıl yani ateş kızılı gibi tonlar kısa saç kesimi için tercih edilebilecek en mükemmel renk olacaktır.

 Ateş kızılı gibi tonlar koyu saçlar üzerine boyamak oldukça zordur. Bu nedenle kısa saça ateş kızılı gibi bir ton düşünüyorsanız bir ton saçın rengini açtırmanız daha etkili sonuç verecektir.

 

1 3 5 6 8 10 12 13 14

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*