HAKKIMIZDA

rengarenk piksel  Herkese Merhaba ismim Hasan Ve Ortağım Haydar

 Buradan sizlere kuaförlük mesleğindeki uzun yılların deneyimlerini paylaşmaktayım.  Değerli ziyaretçilerimiz sitemize günde 2000-3000 kişi aralığında ziyaretçi gelmekte.

  Aylık ortyalama 70.000-90.000 gibi ziyeretçi geliyor. Sizlerden gelen yoğun sorular oluyor fakat ben sadece zaman buldukça cevaplayabiliyorum.   Hemen hemen 10 ziyaretçiden biri mutlaka bir soru soruyor.

  Bu nedenle yorumlar dağ gibi yığılıyor. Bundan dolayı kusura bakmayın.

ÖNEMLİ: Sitemizdeki yazılarımız profesyonel bilgiler içerir.    

  

Bilgilendirme amaçlı yazılmış yazılardır. Tavsiye niteliğindedir. Burada anlatılan bilgiler ile bir işlem yapan kişiler sorumluluğu maddi manevi kendilerine aittir.

 Sitemiz ziyaretçileri işlem yapmak için teşvik etmez. Sadece bilgi paylaşımı için yazılmış yazılardır. Sevgiyle kalın… Rengarenksaclar.com

rengarenk pixel 2        

 

 

 

 

 

 

 

 Ortağımız Haydar Aydın ile Mersinde Bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Yolunuz düşer ise gelin bir fincan kahve içelim..

 

haydar aydın - Kopya Haydar bey saç uzmanımız dır. Mersinde kaliteli hizmet veren bir kuaför arıyorsanız bekleriz. 

 Alden kuaför olarak sizlere rengarenksaclar.com adresimizden yazmaya devam edeceğiz. Hoşçakalın..

 Adres: mezitli babil yolu Alden sitesi içi ndeyiz. (kiler mağazası arkası) MERSİN

 Mersinde iyi kuaför aramayın, çünkü buldunuz:)

 

2 yorum

  1. Merhaba,

    Nereye yazacağımı bulamadım bu yüzden ilk gördüğüm kısma yazıyorum.

    Saçım çok badireler atlattı ve sonunda kuaföre gitmekten korkar oldum.Şimdi kendim boyuyorum ama yardıma ihtiyacım var.Saç diplerim nevacolor 9,13 ile boyadım ve uçlarım balyajlı gibi 1-2 ton açık sarı…ama diplerim hafif kızıl oldu….hem bu kızıllığı nasıl yok ederim hemde aynı boyayı uçlardaki sarıya boyasam saçım yeşil olur mu….yada uçlar ve dipler arasındaki renk uyumunu nasıl sağlarım.sadece bu boyayı kullanmak zorunda deilim…bana boya da önerirseniz sevinirm.

  2. merhabalar saç uçlarımda ombre var diplerimi koyu seviyorum ve bakırlık turunculuk sevmediğim için diplerim 8.1le boyanıyordu ama taşındığım yerdeki kuaför saçımı turuncu yaptı dip boyamı kendim yapmak istiyorum hatta artık dip yapmayayım kendi renginden geçiş olsun o saçma turunculuk gitsin istiyorum griliğide seviyorum mat tonlar bana daha çok yakışıyor biraz koyulması için matrix 7A ve 7 AV (irize nedir bilmiorum ama katalokta baya küllü mor duruodu )kullansam sitenizde yazdığınız gibi uçlara gelince çeşme suyu karıştırsam orayada sürsem küllü mat koyu kumral olur mu?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*