Mersinde Ombre Balyaj Konu (2)

ombre saç 5
Bizim yaptığımız saçlar.

Mersinde Ombre saç konumuz da şimdiki çalışmamız, kumral kahve bir saç tonuna boyadığımız bir saç modelidir.

Sizlerinde bildiği gibi kumral kahve saç rengi de ombre saç için çok uygun bir zemin rengidir. 

 Kumral kahve saç renginin üzerine yapılan ombre oldukça doğal olacaktır.

Zaten genel olarak da müşterilerimizin isteği de doğallıktan yana olduğundan seçtiğimiz sarı tonu da zemin rengine uygun bir ton olacaktır.

ombre saç modeli 4 ombre saç modeli 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Daha öncede söylediğimiz gibi yapacağımız ombre saç modelinde müşterilerimizin isteği çok önemlidir. Bu modeldeki çalışmamızda müşterimiz biraz sık bir ombre balyaj istediğinden normalden biraz daha sık sarılar atılmıştır.

 Sonuç olarak mükemmel bir kombinasyon yakaladığımız bu çalışmamızda, müşterimizde oldukça memnun olarak ayrılmıştır. Ombre saç yapılmış bir saça iri dalgalar mükemmel derecede yakışmaktadır. Tavsiye ederiz.

 

 Bu tip bir balyajlama tekniği çok düzenli bir çalışma gerektirir. Yani müşteri düz fön istediğinde de geçişler çok iyi olmalıdır.

 Yoksa arkada yada yanda sarı balyajların biri yukarıda biri aşağıda çok kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Küçük krepeler ile balyajlar desteklenmelidir ki saçın renk geçişleri daha mükemmel olsun.

  Alden Kuaför olarak aradığınız ombreyi sizler için tasarlayıp uygulama yapabiliriz. Siz isteyin biz tasarlayalım. Birlikte mükemmel ombreler yaratırız.

ombre saç 6 ombre saç 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

haydar aydın - KopyaMersinde ombre saç yaptırmak istiyorsanız yada başka işlemler, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Adres: Alden Kuaför Mersinde mezitli babil yolunda Alden sitesi içerisindeyiz. (kiler mağazası arkası)

Randevu İçin Alden Kuaför  Haydar AYDIN ( Uzman Danışman)

CEP TEL: 0535 571 78 10

 (sabah 8:00 akşam 19:00)

IMG-20151017-WA0006

not:Bu sayfadaki resimlerin kopyalanması başka IMG-20151017-WA0001 IMG-20151017-WA0004 IMG-20151017-WA0005yerlerde yayınlanması yasaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*