Mersinde Saç Kaynak Yaptığımız Modeller (1)

Saç Kaynak MersinSaç Kaynak Mersin

 Mersinde saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız yaptığımız modelleri ve müşterilerimizin memnuniyetlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Mersinde Alden Kuaför olarak saç kaynak yapımında en mükemmel sonuçları almanız için çabalıyoruz.

Çünkü müşteri memnuniyeti işletme politikamızın birinci kuralıdır.

 Saç kaynak konusunda bilmeniz gereken incelikleri ve yaptığımız işlemleri sizler ile paylaşarak daha sağlıklı bilgi sahibi olmanızı isteriz.  

Mersinde Alden kuaför olarak yaptığımız herhangi bir işlemin geri dönüşümü bizim için çok önemlidir.

Çünkü bizim için yaptığımız bir işlemi bizim beğenmemizin önemli olduğu kadar, müşterimizin ve çevresinin beğenmesi çok önemlidir.

 Müşterilerimizin bizi tavsiye etmesi bizim için her şeyden daha önemlidir.

  Bütün bunlar göz önüne alınarak saç kaynak yaptığımız müşterilerimiz mutlu olarak salonumuzdan ayrılmalıdırlar. Mersinde saç kaynak yaptığımız çok fazla müşterilerimiz mevcut.

 Bu müşterilerimiz kaynak konusunda bize koşulsuz güvenmekteler. Çünkü bizim saç aldığımız firma Özbekistan ve Hindistan  gibi ülkelerden saç ithal etmekteler.

Bu ülkelerin bayanlarının saç tipleri bizim saç tipimize çok benzemekte. Genel olarak sağlıklı ve kalın telli güçlü saçlardır.

 Bizim müşterilerimize kullandığımız saçlar doğal ve gerçek saçtır. Çok rahatlıkla balyaj yapılabilir, boyama yapılabilir , maşa, fön, düzleştirici kullanılabilir. Perma ve röfle işlemi yapılabilir. Yani kısaca gerçek saç olduğundan rahatlıkla birçok işlem gerçekleştirilebilir. 

 Zaten yaptığımız işlemlerde de sizlerde göreceksiniz. 

 Uzun ve kaliteli bir saç arıyorsanız Alden kuaför olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Biler sizin saç tipinize göre saç satın alıp uygulama yaparız. Örneğin dalgalı bir saçınız var ise iri dalgalı bir kaynak saç alıp sizin saçınıza en uygun renge boyar ve kaynak işlemini gerçekleştiririz.

 Aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz müşteri başka bir kaynak saç yaptığımız müşterimizin tavsiyesi üzerine gelmiştir.  Saçları az renkleri karışmış düzensiz bir görüntüdedir. Müşterinin isteği kendi saçına asla boya değmemesidir.  Yani kendi saçına boya ve balyaj hiçbir işlem yapılmasını istememektedir. 

 Saç kaynak yaptırıp hem saçları gür hemde renkler daha düzenli olmasını istemektedir. Aynı zamanda uzun bir saç kaynak olmasını ve balyajlı ombre havası olsun istemektedir. Resimlerde saç kaynak yapılmadan öncesini ve sonrasını sizler ile paylaştık. Umarız sizlerde beğenirsiniz.

Saç Kaynak Mersin Alden Kuaför Mersin Saç Kaynak Alden Kuaför

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mersin Saç Kaynak Alden KuaförMersin Saç Kaynak Alden Kuaför

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin Saç Kaynak Alden Kuaför Mersin Saç Kaynak Alden Kuaför

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin Saç Kaynak Alden Kuaför Mersin Saç Kaynak Alden Kuaför

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

haydar aydın - KopyaMersinde  saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız yada başka işlemler, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Adres: Alden Kuaför Mersinde mezitli babil yolunda Alden sitesi içerisindeyiz. (kiler mağazası arkası)

Randevu İçin Alden Kuaför  Haydar AYDIN ( Uzman Danışman)

CEP TEL: 0535 571 78 10

 (sabah 8:00 akşam 19:00)

not:Bu sayfadaki resimlerin kopyalanması başka yerlerde yayınlanması yasaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*