Mersinde Saç Kaynak Yaptığımız Modeller (2)

DSC_0270Mersinde saç kaynak yaptırmak istiyorsanız yaptığımız işlemleri sizler ile paylaşmak istedik, belki bir fincan kahve içmeye gelirsiniz:) Fikir alışverişi yaparız. Buradaki modelimizde açık kahve tonlara sahip bir saç rengi var elimizde.

 Müşterimiz uçlara doğru yoğun bir ombre görüntüsü olsun istiyor. İstediği saç kaynak ekleme işlemi boncuk kaynak yöntemi.

Çünkü boncuk kaynak yöntemi takması ve çıkarması çok pratik bir saç kaynak ekleme işlemidir. Boncuk kaynak ayrıca hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan saça takılıp ve çıkarılabilen bir yöntemdir. Yani boncuk kaynak hala popüler bir saç ekleme işlemi diyebilirim. 

 Müşterimiz kaynak yaptıracağı saçları fazla uzun istemiyor. Çünkü çok uzun saç kaynakları ne kadarda olsa daha kısa olan saçlar kadar doğal durmuyor. Yani kaynak saçlar abartı uzun olmaması tavsiye edilir. Fakat istediğiniz uzunlukta gerçek insan saçı kaynak saçlarımız mevcuttur.

 Kaynak saçlarımız Hindistan ve Özbekistan bölgelerinden gelmektedir. Hafif dalgalıdır. Röfle, boya, balyaj,perma maşa fön gibi bütün işlemler yapılabilir. 

 Buradaki müşterimize de yoğun ombre görüntülü bir saç kaynak işlemi yapacağız. İşlemi adım adım fotoğrafladık umarız beğenirsiniz.  

DSC_0269 DSC_0270

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşterimizin saçı açık kahve tonlarda. Bizde kaynak saçları önce müşterimizin saç renginin aynı rengine boyama yaptık. Daha sonda kaynak saçların uçlarına da saça takmadan önce ombre balyaj yaptık.

Mersinde saç kaynak işlemi yaptırmak isteyenler bilmelidir ki 25 yıllık bir deneyim ile sizler için en iyi ve kaliteli saçları getirtip uygulama yapıyoruz. 

DSC_0271 DSC_0274

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Resimlerde de gördüğünüz gibi saçların uç kısımları sarı tonunda. Ama krepeli balyaj yapıldığından keskin bir çizgi oluşturmayacak. Yani işlem bittiğinde geçişleri çok doğal görğnecek. Müşterimiz sarı tonların yoğun olmasını istediğinden bizde yoğun olarak sarı ton balyajlar yaptık.

DSC_0272 DSC_0273

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve gördüğünüz gibi saça fön çekildi.. Saçta kaynak olduğu hiç anlaşılmıyor. Oldukça doğal takılmış kaynaklar. Çok doğal renk geçişleri ile desteklenince muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor.

IMG-20140909-WA0000 IMG-20140909-WA0009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG-20140909-WA0010 IMG-20140909-WA0012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Mersinde saç kaynak yapan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizler Alden kuaför olarak mersinde uzun yıllardır müşterilerimize en kaliteli gerçek saçları getirtip uygulama yapmaktayız. Sizde mersinde sorunsuz bir saç kaynak işlemi yaptırmak istiyorsanız bekleriz.

haydar aydın - KopyaMersinde  saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız yada başka işlemler, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Adres: Alden Kuaför Mersinde mezitli babil yolunda Alden sitesi içerisindeyiz. (kiler mağazası arkası)

Randevu İçin Alden Kuaför  Haydar AYDIN ( Uzman Danışman)

CEP TEL: 0535 571 78 10

 (sabah 8:00 akşam 19:00)

not:Bu sayfadaki resimlerin kopyalanması başka yerlerde yayınlanması yasaktır.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*