Mersinde Saç Kaynak Yaptığımız Modeller (3)

 Mersinde saç kaynak yaptığımız bir başka modelimiz.  Müşterimizin acelesinden dolayı önceki halini çekmeyi unuttuğumuz bu modelimizin bitmiş hallerini çok şükür ki fotoğraflayabildik.

 Bu saç kaynak ekleme işlemimizde müşterimizin saçı açık kahve balköpüğüne yakın bir tonda.

 Aralarda hafif bir ombre balyaj isteyen müşterimizin kaynak saçları bu defa takıldıktan sonra ombre yapıldı. Bu tip saçlarda dikkat edilmesi gereken bir konuda ombre yapılmış saçlar bir daha ki çıkarma ve takma işleminde saça dengeli yerleştirilmelidir.

 Çünkü sarı tondaki saçlar bir yerde yığılma yapar ise fön çekildiğinde çok kötü görünecektir.

Mersinde Saç Kaynak Ombre Mersin Saç Kaynak Ombre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bu müşterimizde boncuk kaynak ile saç ekleme işlemi istemektedir. Çünkü boncuk kaynak kullanımı çok kolaydır. Dilediğiniz zaman çıkarttırıp dilediğiniz zaman tekrar taktırma işlemi yaptırabilirsiniz.

Boncuk saç kaynak taktırma işleminde sıkıldığınız zaman saçlarınızı çıkarttırıp isterseniz 3 ay sonra tekrar taktırma işlemi yapabilirsiniz. 

  Üstelik boncuk kaynak takılıp çıkarılır iken hiçbir kimyasal ilaç gerektirmez. Yani kendi saçınıza zarar verecek kimyasallar içermez. Sadece boncuk ve küçük bir pense yardımı ile takılıp çıkarılabilir. Oldukça sağlıklı bir saç kaynak ekleme işlemidir.

Mersin Saç Kaynak Ombre Mersin Saç Kaynak Ombre

 Boncuk kaynak yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bence saç renklerinin uyumudur.

 Eklenecek kaynaklar saçınızın rengi ile hemen hemen aynı olmalıdır ki dışarıdan fark edilmesin.

 Zaten dışarıdan fark ediliyor ise kaynak taktırmanın hiçbir önemi kalmaz. İşin en zor kısmı da bu zaten saç renklerini birbirine dengelemek.

DSC_0328 Mersin Saç Kaynak Ombre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Gördüğünüz gibi inanılmaz derecede doğal bir saç kaynak işlemi. Ombre tarzı saçlar için fırça dalgasını da şiddetle tavsiye ediyorum. Ombre balyaja dalgalı modeller çok yakışıyor. Fakat yapılacak dalga metal bir fırça yardımı ile kalın dalgalar olmalıdır. Mükemmel uyum sağlamaktadır.

 Mersinde saç kaynak yaptırmak isterseniz salonumuza bekleriz. Hemen yaptırmanız önemli değil gelin fikir alın. Birlikte bir fincan kahve içelim.

haydar aydın - Kopya Mersinde  saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız yada başka işlemler, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Adres: Alden Kuaför Mersinde mezitli babil yolunda Alden sitesi içerisindeyiz. (kiler mağazası arkası)

Randevu İçin Alden Kuaför  Haydar AYDIN ( Uzman Danışman)

CEP TEL: 0535 571 78 10

 (sabah 8:00 akşam 19:00)

not:Bu sayfadaki resimlerin kopyalanması başka yerlerde yayınlanması yasaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*