Kumral Saça Ombre Modelleri

Kumral Saç Üzerine Ombre

 Hemen hemen tüm bayanların en beğendiği ombre saç modelidir. Biz kuaförlerinde en çok beğendiği saç sanırım kumral saç rengidir. Çünkü kumral saç üzerine yapılacak tüm renkler çok kolay yapılabiliyor. 

 Çok koyu saçlar üzerine yapılacak ombre balyaj renginin seçimi oldukça zordur. Ama kumral saça ombre yapmak oldukça kolay olmasının yanısıra sarı saçın birçok tonu kumral saça uyum sağlamaktadır.

  Aşağıda sizler için en güzel ombre modellerini seçtik. En çok modern görünen kumral saça ombre resimlerini paylaştık. 

 Kumral Saça Ombre 1 Kumral Saça Ombre 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Yukarıdaki birinci resimdeki kumral saç üzerine yapılmış ombrede oldukça yoğun ve daha çok tepe bölgelerine daha yakın balyajlama yapılmış.

 Güzel olmuş fakat sarı balyaj yapılmış bölümler baskın olduğundan daha dikkat çekici bir ombre modeli ortaya çıkmış. Yukarıdaki üçüncü resimde ise uçlara doğru ombre balyaj uygulaması yapılmış daha doğal görünmekte.

Kumral Saça Ombre 3

 Kumral Saça Ombre 4

 

  Yukarıdaki sol resimde koyu kumral üzerine yapılmış oldukça doğal ombre modelini görmekteyiz. O kadar doğal bir renk seçimi yapılmış ki hemen hemen bir ton açığı da denilebilir. Bu nedenle de hiç belli olmamış.

 Fakat yinede saçın renkleri mükemmel ellerine sağlık diyelim.

 Üst sağdaki reimde ise platin sarısına yakın ombre balyaj yapılmış oldukça başarılı. Ombre balyaj yapılırken üst kısımlara da ince balyajlar atıldığında geçişler daha da doğal olmakta. Önemli bir ayrıntıdır bence. 

Kumral Saça Ombre 5Kumral Saça Ombre 4

Kumral Saça Ombre 9

Kumral Saça Ombre 7

 

 Burada üst sol resimde Koyu kumral üzerine yapılmış mükemmel bir ombre görmekteyiz. Saçın geçişleri mükemmel. İz yok çizgi yok harika işçilik. Saçın zemin rengi ve ombre renk seçimi kusursuz.

  Sağ resimdeki saçın ana rengi de çok güzel. Kumral saça ombre renk seçimi için içiniz sıkılmasın. Sarının bütün tonları kumral saçın üzerine yakışıyor.

Kumral Saça Ombre 11

 Kumral Saça Ombre 8

 

 Sol üst resimde sarı rengi yoğun ombre modeli görmekteyiz. Bazen yoğun sarı balyajlı ombre isteyen bayanlar da oluyor. Eğer saçlarınız kumral ise korkmadan yoğun balyajlı ombre yaptırabilirsiniz. 

 Emin olun mükemmel olacaktır. Kumral saç rengi kestane yada siyah kadar koyu olmadığından sarı saçı yanyana oldukça güzel taşımakta. 

Kumral Saça Ombre 12 Kumral Saça Ombre 13

Sona bıraktığımız bu iki resimde de yine kumral saç üzerine sık ombre balyaj uygulaması yapılmış. İkisi de çok başarılı. Sarı saçtan hoşlananlar bu tarz sık balyajlar da yaptırabilirsiniz.

 Oldukça havalı. Zaten sarı saçın yerini de başka renkler tutmaz. Tabi kendi fikrimiz. Siz kendiniz için en iyi olanı zaten bilirsiniz. Hoşçakalın..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*