Kısa Saç Aksesuarları Modelleri

 Kısa saça farklı şekil vermek zor olabilir. Saçlar kısa olduğu için bugün düz yarın dışa fön çektirmeniz olanaksız olabilir. Belirli birkaç modelin dışına çıkamayabilirsiniz. Kısa saça da farklı şekil vermeye çalışır iken birkaç farklı aksesuar kullanarak değişik modeller elde edebilirsiniz.

 Kimi zaman farklı bir taç takarak kimi zaman ise taşlı bir toka takarak birçok model elde edebilirsiniz. Saç renginize uyğun yada kıyafetinize uygun saç bantları takarak farklılıklar yaratabilirsiniz.

 Sizler için rengarenk ekibi olarak birkaç model seçtik derledik. En güzel saç aksesuarlarını ve bantlarını sizler için seçtik. Umarız beğenirsiniz. Kısa saça aksesuar doğru kullanıldığında oldukça havalı olduğunu sizlerde göreceksiniz. 

Julianne-Hough’s-Short-Haircut michellewilliams69thannualgoldenglobeb1sq1k9d5khl Pixie-Cropped-Hairstyles-20

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarı resimlerde gördüğünüz gibi siyah beyaz bir kıyafete ince siyah düz bir taç takılıp arkası krepe ile kabartılmış şıklık ve farklılık katmış. Siyah taç yerine siyah ince lastik bir bant da aynı görüntüyü verecektir. 

Kadın Saç Bandı Modelleri 

Diğer resimlerdeki saç aksesuarları da çok şık. Daha kalın ve üzerinde farklı desenleri olan metaller ile süslenmiş saç  bantları çok havalı. Özellikle siyahın sarı ile buluşması çok uyumlu ve bütünleyici.

images (1) Le-bandeau-sur-cheveux-courts-de-Victoria-Beckham-en-2008_portrait_w674 white-clip_300

 

 

 

 

 

 

 

 

 Siyah saçlarda da taşlı saç bantları kullanıldığında oldukça göz dolduran bir hava alıyor. Hatta orta resimde gördüğünüz gibi siyah düz saç bandı bile şık görünüyor. Siyah kısa saç üzerine de yine metalik renkte saç bandı ve taçları çok yakışıyor.

Hair-Accessories images IMG_0291-text-400x379

 

 

 

 

 

 

 

 

57782b887722a1f5039dee8850c39d6b 364981_1368023950 Amazing-A-line-Bob-Hairstyle

 

 

 

 

 

 

 

 

 Belki bugüne kadar hiç düşünmemiştiniz fakat gerçekten küçük detaylar büyük farklar yaratabiliyor. Kadın saç bandı seçer iken bir ürüne takılı kalmayın birkaç tane birden alın derim. Farklı kıyafetlere farklı renkler kullanırsınız daha şık olacaktır.

short-hair-accessories_300 wbmar_1hair_500x400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrea Bocelli Launches The Andrea Bocelli Foundation hair3 

 

 

 

 

 69th Annual Golden Globe Awards - Press Room accessories-for-short-hair

 

 

gfgdfgfgfg

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*