Davines Keratin Bakımı Nasıl Yapılır? Dikkat!!

Davines Keratin Bakımı MiracleDavines Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

 Değerli hanımlar Davines Keratin Bakımı Nasıl Yapılır Sizler ile paylaşacağım. Fakat önceden söylemem gereken birşeyler var oda internetteki kirli bilgiler. 

 Özellikle de kadınların yoğunlukla gezindiği portal siteleri ve forumlarda kendi ürünlerini satmak adına üyelik oluşturan birtakım insanlar var.

 Bu insanlar orada kızlar ben şunu kullandım çok iyi ben bunu kullanıyorum çok güzel diye ürünü öven cümleler kullanıp yanlış bilgi ile insanları kandırıyorlar. Buna çok dikkat edin.

 Ürün hakkında hiçbir bilgisi olmadan şoyle kullandım böyle kullandım diye yazıp çiziyorlar. Ama aslında o ürün o şekilde kullanılmıyor.

 Aynı durum Davines Keratin Bakımı Ürünü için de  gözlemlediğim bazı yazılar olduğundan dolayı bu makaleyi yazma ihtiyacı duydum.

Davines keratin bakımı nasıl uygulanır diye soranlar oluyordu. Benimde sürekli kullandığım bir üründür. Son derecede memnun kaldığım bir keratin bakımı ürünüdür.

 İnternette bazı yazılarda yanlış bilgilendirmeler yanlış uygulamalar gözlemledim.

Örneğin: Davines keratin bakımı 3 üründen oluşur. Birinci ürün keratin öncesi şampuan, ikinci ürün keratin, üçüncü ürün ise sabitleyici krem. Bazıları Keratinden sonra şampuan yapılır diyor. Yanlış olmaz. Şampuan önce yapılacak. Bunun gibi yanlış bilgile sonuçları tersine çevirebiliyor. 

 Davines Keratin bakımı Nasıl Yapılır konusuna bir açıklık getirip yardımcı olamak istedik. 

 Davines Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Birinci ürün Keratin öncesi şampuan. 

Davines Keratin Bakımı Öncesi Şampuan

 Bu ürün Saça keratin sürülmeden önce kullanılacak üründür. Davines keratin bakımı uygulaması yapılmadan önce saçtaki kiri ve yağı arındırır. 

 Saçın pulcuklarını ararlar ve keratinin pulcukların içine daha iyi girmesini sağlar.

 Bu nedenle Davines Keratin Bakımı uygulaması yapıldıktan sonra saça bu şampuan uygulanmaz. Saç sadece Durulanır.
 Davines keratin bakımı uygulamasının birinci ürünü olan bu şampuan ile saç iyice yıkanır ve çok iyi durulanır. Saça başka hiçbir şey sürülmeden havlu ile nemi fazla suyu alınır. Asla krem vs hiç bir şey sürülmez. Hatta saça tarak bile sürülmezse daha iyi olur. 

 Saçı elinizle aralayabilirsiniz. Saç nemli kalabilir ama asla sulu kalmayacak. Fazla suyu havlu ile iyice alınmalıdır. İsteyen fön ile biraz kurutabilir. Daha sonra ikinci ürüne geçiyoruz.

İkinci ürün Davines keratin bakımı keratini yani Nourıshıng Restructurıng Mıracle

Davines Keratin Bakımı Miracle

 Bu ürün asıl işi yapan Üründür.  Yani keratin. Davines keratin bakımı uygulaması işleminin ikinci ürünüdür.

 Bu ürün eldiven yardımı ile saçı ince ince ayırarak baş derisine sürmeden saça yedirilir. 

 Burada önemli iki konu var birincisi saça keratin faydalı diye bol bol sürmeyin . Sadece saçın emebileceği kadar sürmeniz daha iyi olur. 

 Bu ürünü Baş derisine sürmeyin.

 İkinci önemli durum saça keratin sürer iken taramayın. Sadece sürüp eldiven ile yedirin. Saçı iki elinizin arasına alarak keratini güzelce yedirin yeterli olur.

 Bu aşama da Davines keratin saçınızda mümkün olduğu kadar bekleyecek yani ne kadar zamanınız çok ise o kadar bekleyebilir.

 Örneğin 1 saat 2 saat rahatlıkla bekleyebilir. Bir biraz ısı veriyoruz ama olmasa da bir zararı yok. Artık üçüncü ürüne geçebiliriz.

 Üçüncü ürün Davines Keratin Bakımı sabitleyici krem. 

Yani Condıtıoner.

Davides Keratin Bakımı Sabitleyici Krem Bu ürüne Geçmeden önce Davines Keratin sürülmüş ve beklemiş saçı sadece durulama işlemine alıyoruz. Asla şampuan vs yapılmayacak. 

 Saçtaki keratin en az 10 dk boyunca durulanır. Parmaklarınız ile çalkalayarak durulayın. Ama gözlere dikkat edin keratin gelmesin.

 10 dk dan az olmaz 10 -15 dk durulanacak.

 Ardından havlu ile saçın fazla suyu iyice alınır. Kurutma makinesine gerek yok. Havlu ile saçın fazla suyu alınır. Asla fazla su kalmasın. 

 Şimdi sabitleyici krem kullanılacak. Bu ürünü de saça yedire yedire uyguluyoruz. Sabitleyici kremi saça iyice yedirdikten sonra 20 dk bekletip sadece duruluyoruz. Başka bir şey kullanılmayacak. 

Sadece durulamak yeterli. Şampuan yapılmaz. Aman dikkat.

 Durulanan saça serum yada argan yağı gibi şeyler kullanılabilir. Herhangi bir zararı olmaz.

 Artık saç kurutulabilir fön çekilebilir.

 Bu işlemi haftada bir kez yaparak başlayıp birinci ay 4 defa ikinci ay 15 günde bire düşürüp 2 defa üçüncü ayda ise ayda bir defa yapılarak sürekli kullanılabilir.

 Davines Keratin Bakımı uygulamasında dikkat edilmesi gereken püf noktaları unutmayalım. Son olarak Davines keratin bakımı yapılmış saça sülfatsız şampuan kullanırsanız daha uzun ömürlü olacaktır.

 Davines keratin bakımı ilk yapıldığı andan itibaren saçınızda fark edilir. Özellikle saç kuruduktan sonra daha yumuşak ve parlak olacaktır. 

Birkaç uygulamadan sonra saçta ciddi olarak kendini gösterir. Saçın yüzeyindeki pürüzleri kapatarak daha pürüzsüz hale gelmesini sağlar. Uygulama devam ettikçe daha parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza önemli oranda yardımcı olur.

 Biz sürekli kullanıyoruz ve şu ana kadar en iyi netice aldığımız ürünlerin hemen hemen başında geliyor diyebiliriz.

 Kaliteli bir keratin bakımı ürünü arıyorsanız Davines Keratin Bakımı Setini rengarenksaclar olarak önerdiğimiz bir üründür. 

 Davines keratin bakımı uygulaması yapılırken yanlış uygulamalar tatmin edici sonuç vermez bu yüzden doğru uygulama ile mükemmel saçlar elde edilebilir.

 Buna önem gösterilmelidir.

Hoşçakalın..

12 yorum

 1. Merhaba
  Ben davines keratin bakımın evde yapmak için araştırma yapıyorum. Yalnız ilk adımda kullanılan şampuanı inceledim, davinesin kendi sitesinde bile günlük kullanıma uygundur yazıyor. Günlük kullanabilirmiyim acaba.

   • Ben mersindeyim saçlarım platin röfle isterken nerdeyse beyaz gibi oldu sitenizde fotoğrafları görünce ancak beni siz kurtarırsınız diye düşündüm kuaförün adı ve tel numaranızı isteyecektim hemen gelmek istiyorum

    • Benim saçlarım Glat düzleştirme ürününden yandı, 2 hafta dışarı çıkamadım. İnternette araştırdım. Katkısız Keratin buldum. Hemen evde kendim saçıma yükledim. Mucize gibi yanan saçlarım düzeldi, etkisi de hala devam ediyor. kırıklarım azaldı, üstelik bir damla da kımyasal yokmuş, en cok da buna sevindim.

     • saçlarınızın düzeldiğine sevindik fikriye hanım. Davines mi kullandınız? yoksa başka bir ürün mü ?yazarsanız seviniriz. herkes faydalanmış olur.. hoşçakalın…

 2. Merhaba ,

  Saçlarımı Yaklaşık olarak 6 aydır kına yapmadan boyuyorum Bioblas’ın Çikolata kahvesi ile fakat son aldıklarım hem çok yaktı saçımın diplerini hemde renkler çok koyu ve memnun kalmadım .
  Kızıllıklar olduğu için de başka bir boya kullanmak istedim . Daha önce saçımı Davines mask boya ile boyatıyordum . Koyu kestane naturel saç rengim sadece kızıl olmadan naturel yansımasız nasıl yapabilirim . Siyah olsun istemiyorum ama koyu kestane olabilir. COLOURS B4 – SAÇ BOYASI ÇIKARICI kullanıp koyu kestane ile boyasam Davinesin hangisi daha iyi olur küllü mü olması gerekir.

 3. Teşekkürler aldım dediğiniz gibi ilk kullandım. Saçım bakır bu yüzden çok yıpranmış davinies max boyası ni 7.43 aldım. Benim sorum saçım çok geç uzuyir bunun için hangi ürün tavsiye edersiniz. Ben ylang yağı duydum

 4. Keratin bakımı yaptırmayı hep çok istiyordum ama saçları düzleştirdiği ve belli düre sonra etkisini kaybederek daha kötü bir saça sebep olduğunu duyduğum için cesaret edememiştim ama bu ayrı bir uygulamaymış ben gerçek keratin bakım ve onarım yapıyormuş hemen araştırdım o yüzden ve liquid keratini buldum saçlarımda hafif yanık ve bol yıpranma vardı şimdi ise hiç bir şeyi yok o kadar canlı parlak ve güzel görünüyor ki denemek ve tam emin olmak için de baya bir süre kullanmadım liquid keratini ama saçımdaki etkisi geçmedi şimdi yeni sipariş verdim tekrar bu defa sadece bakım için tabi.

 5. Mrh saçlarımyapılan işlemler sonrasında çok yıprandı kuaförüm kerestes saç bakımı önerdi Ayda bir kez düzenli yaptırdım sünen saçlarım yavaş yavaş toparlandı kabaran saçım yatıştı 6 ay çok düzenli yaptım kullanılan serum saçı düzleştiriyordu oysaben düz bir saç istemiyordum ve bakımı kestim öncesi Davines üzüm çekerdiniz özlü şampuan ve maskesini kullanıyordum anlıycağınız hep kaliteli ürünler kullandım ama saçlarım hiç istediğim gibi olmadı şimdi davines saç keratin setini kullanmak istiyorum ısı gerektirmiyor diyorsunuz ve ısı uygulanan bir bakım istemediğim için dikkatimi çekti bu bakımın minisi alıp denemek istiyorum minisi ve büyük boy aynı içeriktemi bu ürünü kullanırken kendim uygulayacağım dikkat etmemgereken bir konu var mı yada bu saç durumum İçin önereceğiniz birşey varmı cevap yazarsanız sevinirim ayrıca salonunuz nerde adres öğrenmek istiyorum Tşk ler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*