Mersinde Brezilya Fönü Yaptıranlar

Mersinde Brezilya Fönü Yaptıranlar.

 Mersinde kaliteli brezilya fönü yaptırmak için Alden Kuaförü tercih eden hanımların yorumlarını okuyun.

 Mersinde kaliteli brezilya fönü yaptırmak istiyorsanız çok önemli detayları sizler ile paylaşalım. Aklınıza takılan hiçbir detay kalmasın.

En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 1

Örneğin brezilya fönü saça zarar verirmi?

 Brezilya fönü saça zarar vermez akside doğru ürün ve doğru uygulama ile saçlar eskisinden çok daha parlak ve sakin olur. Eğitim almamış kişilerin kalitesiz ürünler ile yaptıkları işlemler saça zarar verebilir.

 Örneğin röfleli bir saça brezilya fönü yapılırken düzleştiricinin derecesi yüksek olur ise ör: 220 derece gibi saçların röfleli olan kısımları yanar. Her saç tipi için uygun ısı ayarı yapılmalıdır. Eğitim almamış kişiler bu ayarları bilemez ve saçları eskisinden daha kötü hale getirebilir.

 Başka bir örnek vermek gerekir ise keratin saça sürüldüğünde saç kurutulmadan daha ıslak iken düzleştirici sürülmez.

 Bu ve bunun gibi detaylar göz önüne alınarak bilinçli ve kaliteli bir ürün ile brezilya fönü yapılmış bir saç tek kelime ile mükemmel görünecektir. Eskisinden çok daha parlak daha sakin olacaktır. Mersinde brezilya fönü yaptırarak hem zaman kazanır iken hem de durmadan fön parası vermekten kurtulursunuz.

  Alden kuaför olarak mersİnde brezilya fönü hakkında tüm eğitimleri aldık.  Almaya da devam ediyoruz. Çünkü her geçen gün daha iyi ve kaliteli ürünler çıkıyor yada ürünler yenileniyor.

 Tüm yenilikleri takip ediyoruz. Örneğin geçmiş yıllarda brezilya fönü için 3 gün üst üste kuaföre gelmek gerekli idi. Şimdi ise Amerikadan ithal True keratin ile aynı günde işleminiz biter.

Brezilya fönü saçta kaç ay kalır?

 Brezilya fönü kaliteli ve doğru bir şekilde yapıldığında ortalama 4-6 ay civarı saçta kalır. Fakat abartılı konuşmalar ile müşterileri yanılmaya gerek yok. Genellikle en iyi şekilde 3 ay civarı kullanılır.

 Ama etkisi tamamen 4-6 ay civarı geçer. Bunun yanında sülfatsız şampuan kullanılmaz ise çok daha çabuk bozulama yapar. Brezilya fönünde sülfatsız şampuan çok önemlidir. Mutlak suretle kullanılmalıdır. Brezilya fönünün ömrünü uzatır.

Mersinde En kaliteli Brezilya fönü

Mersinde en kaliteli Amerikadan ithal son derece lüx ve kaliteli keratin ile brezilya fönü yapmaktayız. Yerli ürünler gibi değil aynı günde işleminizi sonlandırılır. 3GÜN 5 GÜN TEKRAR gelmenize gerek yoktur. Bildiğiniz üzere piyasada çok kalitesiz yüzlerce keratin markası mevcut.

 Bu keratinler ile brezilya fönü yaptırıldığında sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu tip kalitesiz keratinlerin insan sağlığına olumsuz etkileri olduğunu bilinmekte. Ağır metaller içeren bazı keratinler ile brezilya fönü yaptırıldığında bugün olmasa da yıllar sonra etkileri görülebilir.

 Alden kuaför olarak Mersinde Amerikadan ithal true keratin ile oldukça lüx sonuçlar elde ediyoruz. Saçlarınız düz, eskisinden daha parlak ve sakin olur.

 Mersinde brezilya fönü yaptıran bayanların çoğunun şikayeti, solanlardaki dumandan göz gözü görmüyor brezilya keratini işlemi boyunca sürekli sulanan gözler, nefes alamama, alerji ve kısa ömürlü brezilya fönü gibi daha birçok şikayetler ile geliyorlar.

İthal, Kaliteli keratinler ve lüx bir ürün ile böyle şikayetleriniz olmaz.  Mersinde kaliteli  brezilya fönü hizmeti almak isterseniz ALDEN KUAFÖRDE sizlere hizmet vermekteyiz. Burada çok önemli noktalardan bir tanesi de bizler kullandığımız keratin ürünleri müşterinin yanında hazırlar ve gözünün önünde ürünleri açar ve uygularız. Bu uygulamadan ilk defa gelen bizleri tanımayan müşteriler oldukça memnunlar.

 Dalgalı Saçlar İçin Mersinde Brezilya Fönü,

Dalgalı saçlar için brezilya fönü uygulamasında saçlarınız düzleşir ve daha sakin ayrıca da daha parlak olacaktır. Mersinde brezilya fönü için Amerika dan ithal True keratin ile lüx sonuçlar elde edersiniz.  

 Kıvırcık Saçlar İçin Mersinde Brezilya Fönü

 Kıvırcık saçlar için brezilya fönü çok etkili bir çözümdür. Ama saçlar kıvırcık olduğundan sonuçlar da saçın durumuna göre değişilklik gösterebilir. Bunun en iyi anlatımı kıvırcık bir saç için brezilya fönü uygulaması %70 etkilidir. Gibi oranlar ile belirleyici olmaktır.

 Mersinde brezilya fönü için gelen birçok hanımefendiyi bu konuda bilgilendiriyoruz. Saçı daha iyi analiz etmek için dokunmak ve görmek gerekli. Sürekli telefon ile soru soruluyor. Telefon ile görmediğimiz dokunmadığımız bir saça sonuç bildiremiyoruz.

 Eğer saçı görebilirsek ve dokunabilirsek o saçın brezilya fönü ile ne kadar düzleşebileceğini sizlere bildirebiliriz. Bunun için randevu almanıza gerek yoktur. Fakat brezilya fönü yaptırmak için mutlaka randevu alın.

Kabaran Saçlar İçin Mersinde Brezilya Fönü.

Brezilya fönü sadece dalgalı saçlara yapılır diye düşünmeyin. Kabaran ve tam olarak dalgalı olmayan çok fazla saç var. Yani dalga tipi aynı yönde olmayan saç tipleri vardır bu saç tipleri jöle gibi ürünler kullanılsa dahi kabarır, Sanki krepeli gibi görünür. Bazılarında pulcuklar çok açık ve mat görünür. Böyle saçlarda da brezilya fönü çok etkilidir saçları sakinleştirir ve kabarıklığını oldukça giderir daha parlak görünmesini sağlar. Pulcukların aralarını doldurarak saçı daha pürüzsüzleştirir. Mersinde brezilya fönü ile, bu tip problemli saçlara sahip çok müşterinin yüzünü güldürmeyi başardık.  Eğer düz saç istemeyen kabarık saçlı bir müşteride var ise ona da brezilya keratini ile keratin bakımı yaparak saçının kabarıklığını azaltabiliyoruz.

Yani kabaran asi saçlar için de tavsiyemiz brezilya fönü olacaktır. Mersinde birezilya fönü yaptırmayı düşünüyorsanız bekleriz.

Elektriklenen Saçlar İçin Mersinde Brezilya Fönü

 Elektriklenen saçlar için de brezilya fönü çok etkilidir. Özellikle ince telli saçlar hafif olduğundan daha çok elektriklenme gösterir. Brezilya fönü ince tellerin yüzeyini kaplayarak saçı olduğundan daha ağır bir hale getirir ve elektriklenerek yükselmesini azaltır.

 Yani yer çekimi gücü ağırlaşan saç telini daha iyi aşağı yöne çeker ve saç sakinleşir. Mersinde kaliteli ve Amerika dan ithal keratin ile brezilya fönü yaparak elektriklenen saçlara sahip bayanların saçlarını çok daha rahat kullanmalarını sağladık. Ayrıca iyonlu fön makinelerini de elektriklenen saçlara tavsiye ederiz.

 Brezilya fönü için Kullandığımız ürünler ithal ürünlerdir.

Kullanılan ürünler True Keratin, Davines keratin ve Alex keratin ürünleridir.

Mersinde en kaliteli brezilya fönü markaları bizde mevcutur. Eğer kaliteli brezilya fönü işlemi yaptırmak isterseniz konusunda eğitimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Salonumuzda brezilya fönü işlemi için mutlaka randevu alınmalıdır.

Mersinde Brezilya Fönü Fiyatları

 Mersinde brezilya fönü fiyatlarına baktığımızda 60 tl den 600 tl ye kadar fiyatlar değişmekte. Profesyönel bir bakış açısı ile düşünmenizi sağlayacağım bugün kaliteli ithal bir keratinin şişesi 500 -600 tl civarında yani bir saçın en az maliyeti toplamda 200 tl civarında. Buda şu anlama gelmekte demek ki 200 tl nin altındaki fiyatlar düşündürücü.

En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 3 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 6 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 7 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 8 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 9 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 10 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 11 En Kaliteli Brezilya fönü Alden Kuaför Mersin 12

 

true keratin 1 true keratin 2 true sülfatsız şampuan 1

Unutmayın saçlar yoğunluna ve uzunluğuna göre fiyatlarda değişiklik yaratabilir. Mersinde ithal ve sağlıklı ürünler ile brezilya fönü yaptırmak isterseniz bekleriz.

 Enzo Keratin Brezilya Fönü

  Enzo keratin şu an en kaliteli keratin diyebilirim.  Fiyat yapısı oldukça pahalı olan bu keratin yapı itibari ile hem parlak hemde pürüzsüz düzleştirme işlemi yapmakta. Aynı zamanda keratin bakımı içinde çok başarılı üst sınıf bir üründür. 

  Enzo keratin ile brezilya fönü isterseniz hizmet veriyoruz. TRUE keratine göre daha pahalı bir üründür. Bu nedenle tru ile arasında fiyat farkı vardır. Enzo keratin sonuçları kendi sınıfında birinci sıradadır. Aynı fiyat yapısında diğer keratinlere göre çok daha üstün özelliklere sahiptir. 

 Enzo keratin Başarılı sonuç verir. Yeter ki uygulama doğru yapılsın. Özellikle enzo keratin hastaları var onlar için getirttiğimiz bu keratin ile harika sonuçlar almaya devam ediyoruz.

Randevu için: HASAN EREK  Haydar AYDIN 05355717810   0532 3032385 (8:00 — 19:00) saatleri arası arayabilirsiniz.

Adres: Mezitli babil yolu carrefour mağazası arkası Alden sitesi içi Fbok mezitli Mersin.

 Resimdeki müşterimizin saçı keratin işleminden sonra preslenmiştir.

Ardından sülfatsız şampuan ile yıkanmış ardından sadece kurutulmuştur. Yani fön çekilmemiştir.

 Böylece müşteri işlemin sonucunu anında görebilmektedir.

Yani hiçbir fırça kullanmadan ve düzleştirici kullanmadan, sadece kurutarak saçlarınızın nasıl düzleştiği ne kendiniz birebir şahit olun. Hayatınızı kolaylaştırın…

21 yorum

  • Artık daha sakin saçlara sahip olacaksınız. Bu arada sülfatsız şampuanı kullanmayı unutmayın brezilya fönünün daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Güzel yorumunuz için çok teşekkürler…

 1. Brezilya fonunu yaptırdıktan sonra, bir tek sacımı kurutuyorum. Aynı fonlu gibi oluyor. Herkes şaşırıyor. Ellerinize Saglik. Tesekkur ediyorum Alden Kuafor, tesekkur ediyorum Hasan bey.

 2. Sabahları işe giderken Kabaran saçlarımı düzeltmek için erken kalkmam gerekiyordu uğraşmakta cabası. Brezilya fönü yaptırdım inanılmaz rahat ettim. Sadece kurutmam yeterli oluyor. Tavsiye ederim. Teşekkürler Alden Kuaför….

 3. merhaba
  saclarimi yillardir siyaha boyuyorum. yaklasik 9 aydir boya kullanmiyorum. rofle balyaj tarzi sari yapmak istiyorum. iyice uzamasini mi bekleyeyim yoksa siz yapabilir misiniz, sacim yanacak ya da turuncuya donecek diye de korkuyorum 🙁

  • Yıllardır siyah boya ile boyanmış saçta turunculuk olur. Röfle zaten hiç olmaz. Eğer ben yaparım diyen olur ise bir tutam saçınıza deneme yaptırın görün eğer yanma yoksa kızıllık yoksa yaptırın. Ben peşin söyleyeyim siyah boyanmış yerler kesilip gitmeden olmaz. Üzgünüm hoşçakalın….

 4. Merhaba hasan bey,
  Benim saç rengim hani şu Türk kızlarının yüzde doksaninda olan koyu renkten, kestane mi kumral mi deniyor bilmiyorum ama siyah değil kesinlikle. Hiç boyanmadi. Ben şöyle koyu bir sarı, ballı sarı ya da sarı tonunda en güzel nasıl olursa öyle olsun istiyorum. Amacım oriel kullanmayip boya ile açık renk elde etmek. Hiç boyanmamis saçın boya ile kolay açılacağını duymuştum, bana marka ve renk kodu önerebilir misiniz? Keşke imkan olsada sizin gibi uzman bi kuaförün salonuna gelebilsem, sevgiler. .

 5. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 1,5 yıl önce yaptırdım. 8 ay kadar dümdüz kullandım. Şu an 1,5 yıl gecmesine ragmen hala brezilya fönünün düzlüğü saçlarımda mevcut👍

 6. Mersin de yaşamadığım için size gelemedim bir gün yolum düşerse mutlaka salonunuza uğramak istiyorum hasan bey gerçekten çok profesyonelsiniz 🙂 kabarık tülerik dalgaları belli olmayan yuvarlak yüzüme yakışmayan saçlarımı sizin kullandığınız markayla, siz kullanıyosanız iyidir diyerek evde brezilya fönü yaptım. (True keratin sipariş ettim internetten, gratisten aldığım sülfatsız Down unders naturals şampuanla da fön işlemi öncesi yıkamamı yaptım kurutup keratin sürdüm saçlarıma yine kurutup 230 derecede düzleştirdim 15 dk bekleyip yıkadım. Keratinin üzerinde ingilizce 48 saat bekleyin yazıyordu ama siz beklemeden yapıyosunuz diye ben de öyle yaptım :))Dümdüz olmasa da kabarıklığı gitti saçlarımın, bir iki düzleştirici geçip dışarı çıkabiliyorum 10 dk uğraşmak yerine 2 dk da bitiyor işim 🙂 Brezilya fönü kurtarıcım oldu, iyi bir kuaförde yapılsa daha iyi sonuçlar elde edilebilir, tavsiye ederim kabarık elektrikli şekil almayan saçlı arkadaşlara 🙂

 7. Bende brezilya fonu yaptirmak istiyom ama saclarim cok kisa omuz ustu fiyati ne olur acaba bide saclarim gcen yil duzlestrmekten boyadan cok kotu koparak dokuldu acaba brezlya fonu yaptrsam olur mu lutfen cvp vern?

 8. İyi bir malzemeyle şahane oluyor ama bunun ilacı işlem sonrası kullanacağınız sülfatsız şampuan.Bende Ankara’da yaptırdım aylarca çok rahat ettim eğer defalarca açtırma yakma olmasaydı bir sene giderdi herhalde..Bir de dikkat ettiğim brezilya fönünüz gitsede asla o sağlıksız görüntüye bir daha dönmüyor..Birde şu var ben aslında dümdüz sevmiyorum o yüzden ikinci brezilya fönümde sadece kuruturken fırçayla yaptıracağım yani düzleştiricisiz yani bakım amaçlı olsun istiyorum kuaförüme sordum olur dedi siz ne düşünürsünüz ?

  • olur tabiki, metal fırça ile yapılabilir. Benim tavsiyem 160 derece ile ılık düsleştirici geçilirse daha dayanıklı olur. Sadece fırça yapıldığında 1 ay zor dayanıyor .Hoşçakalın.
   Aslında saç düzleştirici tarak alırken dikkat yazımız var o tarakta brezilya yaptıranlar için mükemmel bilginiz olsun.

 9. Bence bu işlemi illa yaptırmak istiyorsanız saçınıza mutlaka katkısız keratin yüklemesi yapın. Çünkü saçı inanılmaz yıpratıyor ve saçın işlemden sonra kaybettiği ihtiyacı olan keratini yüklemezseniz saçlar deforme oluyor. Ben katkısız keratinin dışında keratin iksir ve keratin dip bakım yağını saçıma devamlı uygulayarak saçlarımın daha hızlı uzamasını sağlıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*