Refectocil Kaş ve Kirpik Boyası İyimi

refectocil

Bitkisel içerikli refectocil kaş ve kirpiklerinizin güçlenmesine yardımcı olur. Refectocil kaş ve kirpik boyası şu anda en kaliteli ürün diyebiliriz. Günlük kapatıcı kaş boyaları ile kaşları boyamak kıl diplerindeki gözenekleri kapatıp havasız bıraktığından özellikle kaşlarda dökülmeye neden olabiliyor.

 Genel olarak çok duyduğumuz kaş dökülmesi şikayetlerinin bir çok nedeni olabilir ama günlük kapatıcılar da bunun önemi çok. Bu nedenle Refectocil kaş ve kirpik boyası sizi bu dertten kurtarabilir.Ayrıca bitkisel içerikli boyaları kaş ve kirpiklerinizin güçlenmesine yardımcı olur.

 Her gün kaş ve kirpiklerinizi boyamaktan bıktıysanız Refectocil kaş ve kirpik boyasını tavsiye ederim. İşe giderken zaman kaybetmezsiniz. Yada evden çıkarken zaman harcamadan çabucak makyajınızı yaparsınız

  Refectocil kaş ve kirpik boyası ile neler yapılabiliyor.

* Kaşlarınız çok mu koyu ?

* Kaş ve kirpikleriniz belirgin değil mi?

*Kaşlarınız ve kirpiklerinizin renginin değişmesini istermisiniz?

*Saçlarınız kızıl ama kaşlarınız siyah mı?

* Saç ve kaşlarınız beyazlaştı mı?

* Saçlarınız sarı kaşlarınız kömür karası mı?

* Kaş ve kirpikleriniz sarı ve belirgin değil mi?

Tüm bunları Refectocil kaş ve kirpik boyaları ile halledebilirsiniz.

Aşağıda ki videolara bir göz atın 

Refectocil nasıl uygulanır.

Refectocil nasıl uygulanır vidoear da detaylı anlatılmakta. Ürünün orjinal videolarında uygulamaları ile refectocil nasıl ve hangi kaş renkleri üzerinde nasıl sonuçlar veriyor izleyelim.

 Gördüğünüz gibi refectocil kaş ve kirpik boyaları ile mükemmel sonuçlar yaratılabiliyor. Refectocil kaş ve kirpik boyalarının bir avantajı da yağmurda suda akarak yüzünüzü boyamaz. 

 Hergün sabah kalkıp kaş ve kirpiklerinizi boyamaktan sıkıldıysanız refectocil tam size göze bir boya. 

 

Dikkat: Unutmadan şunu da ilave etmeden geçemeyeceğim. Klasik saç boyaları ile kaş boyamak doğru değil. Biz kuaförler bunu önermiyoruz. Zaten birçok saç boyasının kullanma klavuzlarında kaş ve kirpiklere sürmeyin yazıyor. Bu anlamda refectocil bitkisel içeriği ile kaş ve kirpik için özel olarak üretildiğini bilmenizi isteriz.

3 yorum

  1. Merhaba benim kaşlarım koyu kestane renginde sacimin rengini açtirdigimda kaşlarımı da ona uygun açık bir renge boyamak istiyorum. Bu kaş boyalarından 8.1 ı kullansam kaşımda bir açılma olurmu. Yada bu kaş boyasının acicisini mi kullanmam lazim ilk etapta

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*