Takma Kahkül Kullananlar Tavsiyeler

Takma Kahkül Kullananlar Tavsiyeler

Takma kahkül aldık denedik ve yorumu sizlerle paylaşalım istedik.

Piyasada çok fazla saç üzerine satış yapan siteler var. Hangisi iyi hangisi kötü bilemiyorsunuz. Biz sürekli saç ürünleri aldığımız internet sitesini sizlerle birazdan paylaşacağız.

Takma Kahkül

 Buradan gerçek saç alıp ister boyatabilir isterseniz röfle yada balyaj yaptırabilirsiniz. Bu çok önemli çünkü aldığınız takma kahkül saç sizin saç renginize uymayabilir.

 Renginde değişiklik gerektiğinde  aldığınız saç boya tutmayan yada rengi açılmayan plastik karışımlı bir ürün olma ihtimali çok yüksek.

 Başımıza sıkça gelen bu durumu da öncelikle paylaşmak istedik. Müşteri bir yerden takma kahkül alıyor çok ucuza malediyor ama gerçek saça çok benzeyen bu tip yapay saçların çoğu boya tutmuyor yada rengini açmak istediğinizde açılmıyor.

 Yani takma kahkül de en önemli birinci unsur gerçek saç olup olmadığıdır.

Takma kahkül de ikinci sıkıntı ise dikişleri. Yani özellikle tepe kısımı kaba dikilmiş bir takma kahkül saça takıldığında çok belli oluyor.  Kaba duran en tepedeki dikişler göze batıyor takma olduğunu çok belli ediyor.

 Takma kahkül şikayetlerinden bir tanesi de içerdeki dikişlerin kalitesiz olması. Bu durumda siz takma kahkülünüzü her fönlettiğinizde duruşu değişiyor mutlaka bir tarafı eğri duruyor.

kahkul-percem-1

 

 Yani dikişler sıkı olmadığından gevşeme yaparak düz kesilmiş bir kahkül sağdan, soldan, yada ortadan eğri görünüyor. Bu eğrilikleri her seferinde kestirdiğinizde takma kahkül artık bozuluyor ve çöpe gidiyor.

Takma kahkül son yıllarda oldukça popüler. Kendi saçınıza kahkül kestirmek isterseniz pişman olduğunuzda uzatmak oldukça zaman alan bir iştir.

 Ayrıca alın mesafeniz dar ise daha kalın bir kahkül kestirmek zorunda kalırsınız ki buda pişman olursanız uzatması çok zor olan bir durumdur.

Bu nedenle takma kahkül cankurtaranınız olabilir. Ayrıca takma kahkül atkuyruğu saçlarda mükemmel görünmektedir. Bir kuaför olarak atkuyruğu saçlarda takma kahkül benim favorim diyebilirim.

Takma Kahkül

 Biz takma kahkülleri ve diğer yarım ay yada çıtçıt gibi tüm saç ürünlerimizi modapedia.com dan almaktayız. Gerçek ve boyanabilir röfle ve balyaj gibi işlemler yapılabilir.

 Ayrıca farklı renk seçenekleri de mevcut.

Maşa fön gibi işlemlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir saçlar almak isterseniz buraya tıklayarak modapedia.com resmi sitesinden satın alabilirsiniz hoşçakalın…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*