Otomatik Saç Maşası Kuaförden Tavsiye

Otomatik Saç Maşası Kullananlar Tavsiye

2323

 Otomatik saç maşası almak isteyenlere biz kuaför olarak birçok ürün test ettik. En çok beğendiğimiz iyi bir ürünü çok ama çok başarılı bulduk ve sizler le paylaşmak istedik. Otomatik saç maşası rastgele alınmaz nedenlerini size anlatacağız.  Sizlere nereden ve hesaplı bir şekilde alacağınızı söyleyeceğim ama neden bu maşayı beğendik onu açıklayayım istedim.

 Otomatik saç maşası nda Bir kere ısı ayarı mutlaka olmalı. Çünkü saçınızın yapısına göre ısı ayarını düşürüp yada yükseltmeniz gerekebilir.  Örneğin röfle yaptırdınız ve saçınız yıprandı. Bu durumda otomatik saç maşası nın ayarını düşürerek saçınızın zarar görmesini engellersiniz. Yada evde kız kardeşinizin saçı  sizinkinden saçınızdan kalın ve düz oda bu durumda otomatik saç maşası nın ısı ayarını yükselterek daha kalıcı dalgalar yaratabilir. 

 Yıpranmış bir saçı ayarı olmayan sıradan maşalar ile dalga yaptığınızda ilk başta dalgalar tutabilir ama saçınızı ilk yıkadığınızda kopma olduğunu görürsünüz. Bu nedenle biz Hairens Otomatik Saç Maşasını Tavsiye ediyoruz.

  Otomatik saç maşası tavsiye ederken ısı ayarının ikinci önemini de söylemeden geçmeyelim. Bazen saçınıza çok hafif dalgalar yapmak istersiniz bu durumda da ısı ayarını düşürebilirsiniz. Size tavsiye ettiğimiz otomatik saç maşasında digital ısı ayarı mevcut..

ekran

 Otomatik Saç Maşası Kullananlar Kuaförden Tavsiye

 Hairens Otomatik Saç Maşasının İkinci bir özelliği ise dalga yönlendirme özelliği. Bu saç maşası saçınız sol yanını geriye kıvırırken sağ yanını da geriye rahatça kıvırır. Böylece saçınızı maşa yaparken dalgalarınız aynı yönde olmaz.  Siz hangi yöne dalga isterseniz o yöne doğru dalgalar yapabilirsiniz. Ben kuaför olarak çok beğendim. Ve birazdan nereden hesaplı bir şekilde aldığımı sizler ile paylaşacağım. 

 Üçüncü özellik elektronik zaman ayarı. Yani Hairens Otomatik Saç Maşası nda hiçbir eksik kalmamış. Neden ? Zaman ayarı ve ve bip sesi de eklemişler. Saçınızda maşayı kaç sn tutmak isterseniz ayarlıyorsunuz o sn de bip sesi veriyor. 3-6-9-12 saniye gibi. Çok başarılı tavsiye ederim.

 Hairens Otomatik Saç Maşasımodapedia.com dan satın alabilirsiniz. Güvenli ve çok Kaliteli hizmet veriyorlar. Bizde birçok ürünü buradan satın alıyoruz. Kuaför olarak tavsiye ederim. modapedia.com resmi sitesine buraya tıklayıp ürünü inceleyebilirsiniz. İsterseniz satın alabilirsiniz.

ekran3

 Hairens Otomatik Saç Maşası nın dördüncü bir özelliği ise kıvırma başlığı hıs ayarının da yapılabiliyor olması. Siz saçınızı maşalar ken, otomatik saç maşasın da nasıl rahat ediyorsanıZ o hızda kıvırabilme olanağı da düşünülmüş. İşin gerçeği gerçekten çok başarılı.

  İnternet te Takip ettiğim ünlü kuaförlerde var .Ve dikkat ettim onlar da bu maşadan kullanıyorlar. Aşağıdaki videoda Guy Tung böyle bir maşa ile çok doğal dalgalar yapıyor.

 Gördüğünüz gibi çok doğal dalgalar yaratmak mümkün.

 Rengarenk saçlar ekibi olarak Hairens Otomatik Saç Maşasını çok beğendik. Sizlerde otomatik bir saç maşası almayı düşünüyorsanız Hairens Otomatik saç Maşasını Modapedia.com dan satın alabilirsiniz. Biz bu siteden alışveriş yapıyoruz ve çok memnunuz. modapedia.com resmi sitesine buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. Hoşçakalın..

Yeni  Otomatik Saç Maşası Kıyaslama

otomatik-sac-masasi-karsilastirma

OTOMATİK SAÇ MAŞASI

6 yorum

  1. Rica etsem cevaplar mısınız şuanki saçım sarı ama yeşillik var içinde 2 ay önce boyadım hala akmadı sırf küllü sevdası yüzünden saçımı platine kadar açıp 6.1e boyadım akınca böyle 8.11 oldu tabi yeşil ben doğal saç rengime dönmek istiyorum ama biraz grimsi olsun gene ama yeşil hiç olmasın yani 5.1 saç rengini nasıl elde ederim

  2. Hocam benim saçlarımın asıl rengi siyahın kahveye yakın bi rengiydi saçımda beyazlıklar çıkınca açık kumrala boyadım ,yani 7 numaraya.Şimdide saçlarım çok fazla sırıtıyor bu renkte.Konuyla alakası yok ama yardımcı olursanız minnettar olurum,acaba saçıma hangi renk yakışır iletişime geçebilir miyim sizinle öğrenmek istiyorum.Yakın zamanda boyamak istiyorum ama saçlarımın yanmasından korktuğum için profesyonel bir yardım almak istiyorum.

    • Sanırım bay sınız. Saçınız koyu renkmiş. Bu nedenle kumral da sürseniz siyah olan yerlerde kahve yansıma olmuş tur. Buda erkek saçında çok kötü görünür. Ben daha çok erkek saçında goldwell in menenreshade diye bir ürünü var onu tavsiye ederim. Ana renginizi bozmadan beyaz saçları gri tonlara getirip saklama yapar. 4.c serisi ni kendimde kullandım çok beğendim. Biraz araştırabilirsin. Erkek saçları kısa olduğu için dipler hemen çıkar bu nedenle normal saç boyaları aslında bize uygun değil. Yada ben böyle düşünüyorum. Goldwell menenreshade 4.C güzel. Hoşçakalın…

1 geri izleme / bildirim

  1. Saç Düzleştirici Tarak Alırken Dikkat! | Anasayfa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*