Kısa Saça Röfle Modelleri YeniKısa Saça Röfle Modelleri

 Kısa saçlara röfle yaptırmak istiyorsanız benim birkaç önerim olacak. Kısa kesilmiş saçtan kastım küt kesimlerden daha kısa olan modeller içindir. Bu tip kısa saçlara röfle için saç renginin koyu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

 Nedeni Kısa saça normal bir şekilde yapılmış bir röflede yanlar ve arkalar daha kısa olduğundan benekli bir görüntü oluşturmakta. Bunu engellemek için kısa saça röfle yaptırmak isteyenlere benim tavsiyem zemin renginin daha açık olması gerektiği yönünde.

 Yani zemin rengi koyu ise röflenin görüntüsü hiç hoş olmayacaktır. Bunun yanı sıra röfle daha ince ve sık bir görüntüde atılsa daha şık olacaktır. Yani az atıldığında röflede hoş durmayacaktır. Zaten birkaç model ekledim ki daha iyi anlatabilmek için.

 Eğer çok sık röfle istenmiyorsa balyaj şeklinde fakat röfleden koyu tonlar tercih edilebilir. 

 

celebrity-haircuts-straight-hair Celebrity-Short-Hair-2013-2 Charlize-Theron-short-hair Cute-Short-Haircuts-2013 Jenna-Elfman-Pixie-Haircuts marleyhairstyle Disney Media Networks International Upfronts 2013 - Arrivals strizhka-dlja-smelyh_11 victoria_beckham View_Short_Hairstyle_24 Women-short-hairstyle-2

2 yorum

    • Yani yeni boyamışsınız bu nedenle hemen olmaz ama palette tarçın bakır evde boyama yapanlar beğeniyorlar. Önce kuaförde boyatıp sonra evde devam edin derim. Çünkü yeni boyanmış olduğundan tutmayabilir. Hoşçakalın…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*