Modern Kısa Saç Kesim Modelleri Yeni

Disney Media Networks International Upfronts 2013 - Arrivals

 Kısa saç denildiğinde ben kuaför olarak klasik saçları pek tercih etmiyorum. Küçük ayrıntılar beni cezbediyor. Örneğin çok kısa bir saçın önlerinin sıra dışı uzun olması yada kısa modern bir saça küçük hareket katan balyajlar daha sıcak ve kalite bir görüntü sergiliyor. 

 Yanlarda ve arkalarda hafif uzun bırakılmış saçaklar favoriler çok daha çekici bir hava katıyor kısa saçlar. Özellikle kısa saçlar bana göre ustura ile kesilmeli. Uçlardaki sivri görüntüler makasla kesilmiş saça göre daha modern duruyor. 

 Unutulmamalıdır ki kısa saçın pek çok avantajı da vardır. Birkaç tane sıralamak gerekirse şekillendirmesi kolay, boyaması kolay, kurutması kolaydır. Ayrıca yaşınızı en az 3-5 yıl geriye atacaktır. Buda hanımların en çok istediği ayrıntılardan biridir bence.

Kısa Saçlara Hangi Renkler Gider

Kısa Saçlara birçok renk beğenebilirsiniz ama benim tercihim sarı tonlarından yana olacaktır. Bana göre kısa saçlar koyu renklerde olduğunda tam

 olarak istediğim sonucu vermiyor gibi hissediyorum. Fakat istisna olanlar tabi ki hariç örneğin Rihanna kısa ve siyah renk bir saç kesimini çok güzel kullanmıştı ve yakıştırmıştı. Lakin sizlerinde beğenebileceği birkaç  kısa saç modeli ekledim ve bakalım kısa saçlar hangi renklerde daha çekici olmuş.

 Benim sıralamam önce sarı yakışıyor, daha sonra ateş kızılı daha sonrada siyah yakışıyor diye düşünüyorum. Kesinlikle küçük renklendirme ler olmalı derim. Daha modern bir hava katacaktır. Yani kısa saç kesimine giden renkler asla düz renk olmamalı diye düşünüyorum. Tabiki sizler canınız hangi rengi istiyorsa onu yaptırabilirsiniz..

152.219

 214the 2008 Primetime Emmy Awards

 2.14513

 nrj music awards 270108633

 172027

 5.1811

 Modern Short Hairstyles2322

 281016

 2124belle gray 161107

 2630Hair Magazine Awards 2009: Inside

 343629

 37312

Kimberly-Wyatt-hairstyleimages (1) images

 

 

 

 

 

 

 

Kimberly Wyatt short Layered CutKimberly+Wyatt+kimberly wyatt1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 yorum

  1. Merhaba. Ben saclarimi geçtiğimiz yaz griye diplerini de siyaha boyatmistim. Gri yapilirken açma işlemi oldu tabi. Daha sonra gri boya akti siyahlar kaldi fakat sadece dipleri siyah olduğu için şimdi uzadi ve şerit gibi duruyor ha tabi griden sonra boyattim saclarimi yaklasik 3 ay önce falan olmasi lazim 8 numaraya boyattim simdi uclari sari dipleri acik kahve ortasi siyah… Ben kizil yaptirmak istiyorum. Oluru var mi sizce?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*